Wodne show to piękny wodospad emocji, w którym w pełni się Państwo zanurzą! Cyrkowi akrobaci pokażą nam skomplikowane, bardzo niebezpieczne numery z wszelkich gatunków cyrkowych przy akompaniamencie muzyki i kolorowych świateł. Za sprawą kreatywnych scenariuszy reżysera oraz designerskich i kolorowych kostiumów widownia przeniesie się do prawdziwego wodnego świata fantazji. To oszałamiające widowisko, nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny, dla osób w każdym wieku.

W krainie Waterland zobaczysz tysiące podświetlanych fontann, 120 ton wody w basenie, 30 ton wody w powietrzu, setki świateł i efektów dźwiękowych. Tutaj zobaczycie artystów cyrkowych pod wodą i na wodzie, w powietrzu i na lądzie – pokazy odbywają się z zastosowaniem najnowszych technologii.

Jedyna w swoim rodzaju scena, na której arena cyrkowa zamienia się w taflę wody, a tysiące podświetlanych fontann unosi wodę, przekształcając ją w bajkowy deszcz, zanurzając artystów i publiczność w niesamowitą atmosferę. To wszystko zapiera dech w piersiach nie tylko dzieciom, lecz również dorosłym!

Tutaj przywitają Państwa urocze rusałki i meduzy. Spotkacie wesołych klaunów i zuchwałych piratów, a także zostaniecie świadkami narodzin cudu w iluzji na magicznej wyspie Waterland. Mieszkańcy podwodnego królestwa, którzy potrafią kontrolować żywioł zarówno wody, jak i ognia, podbijają serca swoimi niezapomnianymi sztuczkami, a gwiazdy odbijające się w wodzie opowiedzą Państwu niesamowitą historię miłosną między niebem a ziemią!

A to jeszcze nie wszystko! AQUA-ballet i Show-ballet zawładną Waszą wyobraźnią!

Przybywajcie, delektujcie się i dajcie się zaskoczyć! Waterland na Was czeka! Podarujcie sobie i swojemu dziecku prawdziwą bajkę.