Dzielnicowi z VIII Komisariatu w Łodzi uratowali nieprzytomnego mężczyznę

1 min czytania
Dzielnicowi z VIII Komisariatu w Łodzi uratowali nieprzytomnego mężczyznę

Dzielnicowi znaleźli nieprzytomnego 55-latka w jego mieszkaniu i natychmiast udzielili pierwszej pomocy. Funkcjonariusze monitorowali stan mężczyzny do przyjazdu ratowników, po czym pacjent został przewieziony do szpitala.

  • Dzielnicowi z VIII Komisariatu w Łodzi sprawdzili nieobecność i weszli do mieszkania
  • Funkcjonariusze monitorowali stan poszkodowanego do przyjazdu ratowników

Dzielnicowi z VIII Komisariatu w Łodzi sprawdzili nieobecność i weszli do mieszkania

Do policjantów z VIII Komisariatu Policji w Łodzi dotarła informacja o 55-latku, który nie stawił się na wyznaczone czynności i nie odbierał telefonu. Zaniepokojeni dzielnicowi udali się pod wskazany adres. Przy drzwiach zastali otwarte wejście. W sypialni znaleźli mężczyznę nieprzytomnego. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania ratujące życie i wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego.

Funkcjonariusze monitorowali stan poszkodowanego do przyjazdu ratowników

Dzielnicowi kontynuowali udzielanie pierwszej pomocy oraz obserwowali stan 55-latka do czasu przybycia ratowników medycznych. Po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego pacjent został przejęty przez służby i przetransportowany do szpitala. Informację przekazał VIII Komisariat Policji w Łodzi.

na podstawie: Urząd Miasta w Łodzi.

Autor: krystian