W Głownie zrobi się wesoło — premiera komedii „Pod wesołym tlenem” w MOK

W małym, ale aktywnym Głownie publiczność zobaczy, jak sanatorium może stać się miejscem zabawy i nieoczekiwanych romansów. Miejski Ośrodek Kultury w Głownie prezentuje lekki spektakl, który ma rozruszać widzów i przypomnieć, że humor nie zna wieku.
- W Głownie premiera „Pod wesołym tlenem” rozkręca sanatoryjne perypetie
- Zespół pokaże się później na 38. Łódzkim Przeglądzie Teatrów Amatorskich – ŁóPTA 2025 w Łodzi
W Głownie premiera „Pod wesołym tlenem” rozkręca sanatoryjne perypetie
Młody zespół teatralny wystawia komedię osadzoną w sanatorium „Wesoły Tlen”, gdzie zamiast rutyny pojawiają się przyjaźnie, flirt i ciut szaleństwa. Spektakl łączy elementy satyry, farsy i obyczajowego humoru — to historia o tym, że pobyt leczniczy może być równie emocjonujący co wyjazd na kolonie, tylko z większym dystansem i drobnymi kłopotami ze snem 🙂.
Harmonogram:
- 17 października 2025 godz. 18.00 — Miejski Ośrodek Kultury w Głownie
Wstęp jest bezpłatny: wstęp wolny, wstęp wolny. Miejski Ośrodek Kultury w Głownie daje szansę na premierowe oglądanie efektów pracy aktorów, reżysera i twórców scenografii — dla mieszkańców to okazja, by zobaczyć lokalne talenty na scenie.
Zespół pokaże się później na 38. Łódzkim Przeglądzie Teatrów Amatorskich – ŁóPTA 2025 w Łodzi
Po premierze głowieński spektakl wyruszy do Łodzi, gdzie weźmie udział w przeglądzie amatorskich grup teatralnych. To dla twórców możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności i porównania własnej wizji z innymi scenami regionu.
Miejski Ośrodek Kultury w Głownie organizuje premierę jako wydarzenie lokalne, które ma szansę rozbawić i zainspirować widzów do spojrzenia na codzienność z przymrużeniem oka.
na podstawie: ŁDK.
Autor: krystian