HP ZBook Fury – mobilna stacja robocza dopasowana do Twoich potrzeb

Mobilne stacje robocze łączą w sobie wygodę korzystania z nich w różnych okolicznościach z możliwościami, jakie przypisywało się dotychczas komputerom stacjonarnym. Przykładem mobilnej stacji roboczej, która jak najlepiej dopasowuje się do Twoich potrzeb jest laptop HP ZBook Fury. Sprawdź, czym charakteryzuje się ta seria urządzeń sygnowanych logo HP.

HP ZBook Fury – seria najwydajniejszych stacji roboczych od HP

Cechą zdecydowanie wyróżniającą notebook HP ZBook Fury jest bez wątpienia jego wysoka wydajność, za którą odpowiadają nowoczesne procesory z serii Intel Core Cornet Lake H lub Xeon W. Pozwalają one na uruchamianie wymagających aplikacji profesjonalnych. Procesory te zostały zaprojektowane specjalnie do obsługi złożonych, wielowątkowych programów.

Nie bez znaczenia pozostaje, że wykorzystano w nich niezwykle szybką pamięć masową, która przekłada się na błyskawiczne wykonywanie wielu zadań w tym samym czasie. Zapisuj efekty swojej pracy powstałe przy użyciu stacji roboczej HP ZBook Fury z wykorzystaniem dysku lokalnego PCIe NVMe o pojemności do 10 TB.

Najwyższa moc stacji roboczych HP ZBook Fury nie przeszkodziła temu, by cały komputer zmieścił się w stosunkowo niewielkiej obudowie. Wybieraj spośród HP ZBook Fury o przekątnej 15, 6, 16 lub 17 cali i rozdzielczość od Full HD 1920 x 1080 po WQUXGA 3840 x 2400 pikseli. Matryce komputerów HP Zbook Fury są wykonane w technologii IPS, IPS/DreamColor 120Hz oraz OLED. Ostatnia ze wspominanych matryc jest dotykowa, co pozwala na wygodne sterowanie wszystkimi funkcjami. Komputery te mogą ważyć mniej niż 2,5 kg.

Dla kogo ZBook Fury od HP?

Stacja robocza HP ZBook Fury została skonfigurowana i stworzona z myślą o użytkownikach profesjonalnych. Laptopy te zaprojektowano z myślą o wymagających standardach branżowych. Skorzystają z nich specjaliści data science, projektanci produktów i inżynierowie czy profesjonaliści zajmujący się mediami i rozrywką.

Zwrócić uwagę musimy na fakt, że HP ZBook Fury zapewnia nowoczesną kartę graficzną. Graficy czy projektanci mogą wybrać konfigurację ZBooka Fury od HP z kartą NVIDIA Quadro RTX lub AMD Radeon Pro. Są one certyfikowane do użytku z aplikacjami profesjonalnymi. Do tego masz do swojej dyspozycji pamięć RAM o pojemności 16, 32 lub 64 GB, z możliwością rozbudowy do 128 GB.

Bezpieczeństwo korzystania z laptopa HP ZBook Fury

Kupując komputer z serii HP ZBook Fury, możesz mieć pewność bezpieczeństwa swoich danych. Sprzęt ten ma certyfikat zgodności z wiodącymi aplikacjami.

Poręczna i wytrzymała stacja robocza HP ZBook Fury będzie Ci służyć na szereg różnych sposobów. Systemy chłodzenia, w tym komora odparowywania cieczy i wentylator z dwustronną wentylacją, będą przeciwdziałać przegrzaniu sprzętu.