W poniedziałek (5 grudnia) rozpocznie się długo wyczekiwany remont ul. Legionów. Wiąże się to z zamknięciem kilku skrzyżowań oraz odcinków ulicy, a także zmianami tras MPK Łódź. O wszystkich szczegółach przeczytasz tu: Remont Legionów od 5 grudnia. Zamknięte skrzyżowania, zmiany tras MPK Łódź [MAPA]

Otwarte od poniedziałku (5 grudnia)

Paradna – w poniedziałek (5 grudnia) zostanie otwarta dla ruchu w obu kierunkach. Pozostały prace wykończeniowe. Na swoją trasę przez ul. Paradną wrócą autobusy linii 62.

Popiełuszki – od poniedziałku (5 grudnia) ulica zostanie otwarta dla ruchu, a na swoje trasy wrócą autobusy linii 68, 69A, 69B, 76, 80A, 80C, 86, 94, 99, G1, G2, N2, N7A, N7B. Linie nocne w nocy z 5 na 6 grudnia.

Otwarte od środy (7 grudnia)

Brukowa – trwają prace na ostatnim odcinku pomiędzy Zbąszyńską, a Helską. Od środy (7 grudnia) ulica zostanie otwarta dla ruchu. Na swoją trasę wrócą autobusy linii 81 i 89.

Św. Teresy od dzieciątka Jezus – wraz z otwarciem ul. Brukowej udostępniona zostanie również sąsiednia ulica pomiędzy Brukową, a Włókniarzy. Ulica zostanie otwarta w środę (7 grudnia). Na swoją trasę wrócą autobusy linii 89.

Pozostałe otwarcia ulic w grudniu

W połowie miesiąca planowane jest udrożnienie ul. Północnej od Franciszkańskiej do Wschodniej oraz zakończenie prac na Hetmańskiej i Aleksandrowskiej.