Toalety przenośne bardzo często są kojarzone z niezbyt przyjemnym zapachem wydobywającym się ze zbiornika. Jednak obecnie producenci stosują specjalne rozwiązania minimalizujące dyskomfort korzystania z przenośnych WC. Wśród nich znajdują się również toalety przenośne z systemem spłukiwania wodą. Co warto o nich wiedzieć?

Posiadają bardzo szerokie zastosowanie – można skorzystać z nich podczas różnych eventów, wybierane są również w miejsca, w których nie ma możliwości wykonania węzła sanitarnego. Toaleta przenośna daje wówczas odpowiedni komfort.

Aktualnie na rynku działa wiele firm specjalizujących się w dostawie toalet przenośnych. W Warszawie i w okolicznych miejscowościach świadczy je między innymi firma WC Chatka, której oferta bliżej zaprezentowana jest na stronie internetowej.

W ofercie firmy znajduje się także WC przenośne wyposażone w systemy spłukiwania. Czy taka toaleta to najlepszy wybór? W jaki sposób się z niej korzysta? Czy wymaga ona podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej?

Toaleta przenośna wyposażona w spłuczkę

Standardowa przenośna toaleta nie posiada spłuczki. Zanieczyszczenia przedostają się wtedy od razu do pojemnika znajdującego się poniżej. W pojemniku tym stosuje się odpowiednie preparaty, które mają na celu neutralizację nieprzyjemnych zapachów. Aby zmniejszyć dyskomfort, w toaletach montuje się specjalne systemy wentylacyjne, niemniej jednak i tak wielu osobom zapachy przeszkadzają.

Wyjściem są przenośne toalety, które wyposażane są w systemy spłukiwania czystą wodą, a także posiadają zakryte zbiorniki na zanieczyszczenia. Taka konstrukcja toalety powoduje, że możliwość pojawiania się nieprzyjemnych zapachów w kabinie jest znacznie mniejsza. Poprawia się także komfort korzystania z toalety wśród użytkowników.

Taka toaleta najczęściej posiada system automatycznego spłukiwania czystą wodą, dlatego też woda spłukiwana jest wtedy samoczynnie po każdym użyciu toalety.

Czy toaleta przenośna ze spłuczką wymaga podłączenia do instalacji?

Chociaż może wydawać się, że toalety przenośne wyposażone w systemy spłukiwania czystą wodą wymagają podłączenia ich do instalacji wodno-kanalizacyjnej, to jednak wcale nie jest to konieczne!

Możliwy jest wynajem toalet przenośnych, które wyposażone są w bezodpływowe zbiorniki na zanieczyszczenia, a także w zbiorniki na czystą wodę, która służy wtedy do spłukiwania. Wobec tego podłączenie toalety do instalacji nie jest potrzebne, ale w tym przypadku należy pamiętać o regularnym uzupełnianiu zapasów wody.

Toaleta przenośna z funkcją spłukiwania – gdzie można ją wynająć?

Aktualnie niemalże każda dobra wypożyczalnia toalet przenośnych posiada w swojej ofercie specjalne toalety wyposażone w funkcję spłukiwania. Są to toalety określane często jako modele VIP czy Fresh.

Gdy potrzebna jest zapewniająca komfort i czystość przenośna toaleta wynajem prowadzony jest zarówno krótkoterminowo, jak i długoterminowo. Koszty skorzystania z wyposażenia są obliczane indywidualnie na podstawie wybranego typu toalety, liczby użytkowników, czasu i miejsca wynajmu, usług typu serwis przenośnych toalet, a także innych czynników.

Podsumowując, gdy ważne jest spełnienie oczekiwań wymagających użytkowników, wypożyczenie toalety przenośnej z opcją spłukiwania czystą woda może być najlepszym rozwiązaniem.

Taką ofertę prezentuje także wspomniana firma WC Chatka – obsługuje ona klientów z obszaru Warszawy i okolicy.

Toaleta przenośna z systemem spłukiwania

1000 Znaków do wykorzystania