Z Łodzi do reprezentacji. Shehu, Gallapeni, Andreu, Klukowski i piątka z ŁKS powołani

Z Łodzi do reprezentacji: kilku piłkarzy Widzewa i ŁKS otrzymało powołania i już w najbliższych dniach zaprezentuje się w narodowych barwach – sprawdź, kto wystąpi dla Polski i innych państw.
- Widzew Łódź wysyła swoich zawodników na międzynarodowe mecze – zobacz listę
- ŁKS Łódź ma swoich reprezentantów – młodzież i pierwsza reprezentacja w grze
Widzew Łódź wysyła swoich zawodników na międzynarodowe mecze – zobacz listę
Z Widzewa Łódź do reprezentacji trafiają zarówno doświadczeni gracze, jak i młodzi, regularnie obserwowani przez kadrowe sztaby. Juljan Shehu pełni teraz ważną rolę w kadrze Albanii i będzie występował w barwach tego kraju podczas najbliższych zgrupowań.
Dwóch wychowanków i młodych zawodników Widzewa, Maciej Kikolski i Marcel Krajewski, regularnie otrzymuje powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski i także teraz znalazło się na listach selekcjonerów.
Do tego grona dołączyli ostatnio nowi zawodnicy klubu: Dion Gallapeni został powołany do reprezentacji Kosowa, Stelios Andreu otrzymał zaproszenie do kadry Cypru, a Antoni Klukowski zagra w drużynie Kanady.
ŁKS Łódź ma swoich reprezentantów – młodzież i pierwsza reprezentacja w grze
W Łódzkim Klubie Sportowym pięciu piłkarzy także otrzymało powołania do reprezentacji. W kadrze U15 znalazły się dwie nadzieje klubu: Ignacy Wabnic i Franciszek Wojciechowski, którzy wezmą udział w zgrupowaniach i meczach tej kategorii wiekowej.
Do drużyny U19 powołano Mateusza Książka, a selekcjoner reprezentacji U21 Jerzy Brzęczek zaprosił do zespołu Aleksandra Bobka – obaj zawodnicy będą reprezentować ŁKS na poziomie młodzieżowym.
Równocześnie Artur Crăciun z ŁKS otrzymał powołanie do dorosłej reprezentacji Mołdawii i dołącza do seniorskiej kadry swojego kraju.
Na podst. Urząd Miasta Łodzi
Autor: krystian