Pączek Challenge w Aquaparku Fala. Tak pływali po pączki! [ZDJĘCIA]
Zanurkuj w słodki czwartek! Łódzki Aquapark Fala zmienia basen w morze pyszności!
  • Łódzki Aquapark Fala wprowadza pączkowy zawrót głowy dla miłośników wodnych szaleństw i słodkości.
  • Unikalne wyzwanie pływackie "Pączek Challenge" - przepłyń dystans i zgarnij słodką nagrodę!
  • Atrakcja dostępna dla wszystkich klientów aquaparku w godzinach porannych.

Niecodzienne połączenie sportowej rywalizacji z karnawałowym przysmakiem - tak można podsumować inicjatywę, która odbyła się w łódzkim Aquaparku Fala. W dniu, kiedy tradycja każe zajadać się pączkami, aquapark postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym. Wszystko po to, by uczcić tłusty czwartek w nieco inny, bardziej aktywny sposób.

Wydarzenie pod nazwą "Pączek Challenge" przyciągnęło liczne grono entuzjastów pływania, którzy zechcieli podjąć się nietypowego wyzwania. Zasady były proste - wystarczyło przepłynąć minimum 50 metrów w basenie sportowym, aby móc cieszyć się smakiem pączka. Nie było przy tym znaczenia, w jakim stylu czy tempie uczestnicy pokonywali wyznaczone półwiecze. Każdy, kto tego dnia odwiedził aquapark, miał okazję wziąć udział w zabawie.

Wszystko to odbywało się w duchu dobrej zabawy i radosnego świętowania, a pączki czekały na bohaterów basenowych zmagań. Zanurzenie w basenowych falach nabierało nowego wymiaru, a każdy wydech pod wodą mógł być słodko nasycony wizją nagrody. Wydarzenie to pokazało, że Aquapark Fala potrafi dostarczać nie tylko frajdy z pływania, ale też zaskoczyć oryginalnymi pomysłami na spędzenie wolnego czasu.


Źródło: Urząd Miasta Łodzi