Urząd Miasta Łodzi: Wylicytuj przedmioty z Biura Rzeczy Znalezionych w Łodzi. Biżuteria, rowery, ubrania [ZDJĘCIA]
Czy masz już plany na nadchodzący tydzień? A może warto skorzystać z okazji i znaleźć coś wyjątkowego na aukcji miejskiej? Łódź uchyla skrytkę pełną nieodebranych skarbów, które mogą stać się Twoją własnością!
  • Szansa na wylicytowanie nieodebranych przedmiotów z Biura Rzeczy Znalezionych w Łodzi.
  • Aukcja internetowa z atrakcyjnymi okazjami – biżuteria, rowery, ubrania i wiele innych.
  • Rozpoczęcie licytacji w serwisie Allegro już w najbliższy wtorek.

Witajcie łodzianie i wszyscy łowcy okazji! Czy zastanawialiście się kiedyś, co się dzieje z przedmiotami, które zostają znalezione, a nikt po nie nie przychodzi? Miasto Łódź przygotowało dla Was prawdziwą gratkę – aukcję internetową, na której będzie można wylicytować różnego rodzaju przedmioty, które z różnych przyczyn nie znalazły drogi powrotnej do swoich właścicieli.

Przewidziane do sprzedaży przedmioty to nic innego jak małe skarby, które życie rzuciło na miejski bruk. Wśród nich możemy znaleźć przedmioty codziennego użytku jak portfele czy ubrania, ale także te bardziej pożądane jak biżuteria czy rowery. Aby jeszcze bardziej podsycać emocje, wśród licytowanych rzeczy znajdzie się także motorower – idealny towarzysz letnich wycieczek po mieście albo za miasto, który przyciągnie uwagę miłośników dwóch kółek.

Wszystkie te nieodebrane cenne znaleziska będą dostępne na popularnym portalu aukcyjnym Allegro. Licytacja wystartuje już w nadchodzący wtorek, 6 lutego o godzinie 10:00 i potrwa aż do piątku, 9 lutego, również do godziny 10:00. Aby uczestniczyć w aukcji wystarczy wpisać nazwę użytkownika: MiastoLodz i gotowe – możecie włączyć się do gry o te wyjątkowe przedmioty.

Zapraszamy do udziału w tej miejskiej wyprzedaży, która jest nie tylko szansą na znalezienie czegoś dla siebie, ale także okazją do włączenia się w życie społeczności lokalnej. To właśnie takie wydarzenia tworzą unikalny klimat naszego miasta, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by stać się właścicielem przedmiotu z historią – kto wie, może to właśnie w Wasze ręce trafi prawdziwy łódzki skarb?


Według informacji z: Urząd Miasta Łodzi