Szkolenie barista w Łodzi – październik 2025
W połowie października w Łodzi organizowane jest dwudniowe szkolenie dla osób zainteresowanych pracą baristy. Kurs obejmuje 16 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych, podczas których uczestnicy poznają techniki parzenia kawy oraz podstawy obsługi klienta w branży HoReCa. Szkolenie prowadzi doświadczony trener, a po jego ukończeniu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.
Termin i miejsce szkolenia
Szkolenie odbędzie się w dniach 13-14 października 2025 roku, w godzinach od 9:00 do 17:00. Zajęcia będą prowadzone w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego przy ul. Wólczańskiej 51 w Łodzi.
Organizacja i program kursu
Kurs jest prowadzony przez Arkadiusza Oborskiego i realizowany we współpracy z HorArt HoReCa Academy Poland. Uczestnicy mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do pracy w kawiarni, które obejmuje zarówno naukę parzenia kawy różnymi metodami przelewowego parzenia, jak i opanowanie technik latte art. Program obejmuje również zagadnienia związane z uprawą kawowca oraz praktyczne aspekty sprzedaży w branży gastronomicznej.
Do kogo skierowane jest szkolenie?
- Osoby bez doświadczenia, które chciałyby rozpocząć pracę w kawiarni
- Osoby posiadające podstawowe umiejętności baristy
- Osoby chcące poszerzyć wiedzę o praktyczne aspekty pracy z kawą
Korzyści i certyfikacja
Uczestnictwo w kursie pozwala nie tylko opanować techniki parzenia kawy i tworzenia wzorów na jej powierzchni, ale także zdobyć wiedzę z zakresu obsługi klienta i sprzedaży. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim, a na życzenie także w innych językach.
Warunki uczestnictwa i zapisy
Całkowity koszt szkolenia wynosi 999 zł brutto, bez dodatkowych opłat. Aby zarezerwować miejsce, wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, mailowo, przez formularz zgłoszeniowy lub osobiście w biurze szkoły.
Ostatnie Artykuły

Setki planszówek i dwa dni grania. Festiwal wraca do EC1 Łódź

Kolory, bębny i tańce z całego świata. Polka zachwyciła Konstantynów

Young Thug wystąpi w Atlas Arenie. Bilety trafią do sprzedaży

Jedna godzina biletu, sześć godzin zabawy. Nocne pływanie na Fali

Widzew Łódź wygrał po szalonym meczu. W Austrii padło siedem goli

Fontanna w Parku Staromiejskim znów działa. Po zmroku dochodzi światło

Festiwalowa komunikacja w Łodzi. MPK pojedzie całą noc

Rondo Lotników Lwowskich znów przejezdne. Remont torów skończył się przed czasem

Przy Piotrkowskiej 41 planowana jest wielka zmiana. Poszerzą podwórko

Łódź świętuje 603. urodziny. Biblioteki zapraszają na twórczy weekend

Święto Policji w Sieradzu. Wojewoda o służbie, która chroni mieszkańców

Sportowe urodziny Łodzi w Arturówku. MOSiR szykuje piknik pełen atrakcji

Autostrada A2 między Łodzią a Warszawą do rozbudowy. Ruszyły przygotowania

Remont Pojezierskiej rusza za kilka dni. Kierowców czekają zmiany
Przydatne dane teleadresowe
- Łódzki Urząd Skarbowy w Łodzi - kontakt, godziny, sprawy i rejestracja
- Miejska Strefa Kultury w Łodzi - kontakt, filie i zajęcia
- Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi - msze, kancelaria, sakramenty
- Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna - kontakt, zwolnienie z podatku i tereny inwestycyjne
- Parafia Najświętszego Imienia Jezus w Łodzi - kontakt, msze, sakramenty
- Urząd Dozoru Technicznego Oddział w Łodzi - nadzór techniczny, uprawnienia i badania urządzeń
