Świąteczny grafik MOSiR w Łodzi zamyka część obiektów, inne działają tylko chwilę

FOT. MOSiR Łódź
W świąteczny weekend część sportowych adresów w Łodzi zgaśnie całkiem, a część będzie otwierana tylko na kilka godzin. MOSiR Łódź podał już grafik, z którego wynika, że najwięcej zmian dotyczy lodowisk, pływalni i obiektów przy Małachowskiego. Dla jednych to przerwa od treningu, dla innych sygnał, by przed wyjściem sprawdzić, czy brama w ogóle będzie otwarta.
- Lodowiska i pływalnia zamykają się na większość świątecznego weekendu
- Orlik przy Stawach Jana i boisko przy Małachowskiego 5 otwierają się tylko na wybrane godziny
- Hala i miasteczko ruchu drogowego pracują krótko, ale tylko na początku weekendu
Lodowiska i pływalnia zamykają się na większość świątecznego weekendu
Najbardziej ograniczony dostęp będą miały dwa lodowiska i pływalnia „Wodny Raj”. W tych miejscach świąteczny harmonogram oznacza kilka dni całkowitej przerwy, więc wyjście na ślizgawkę czy basen trzeba będzie odłożyć na później.
- Lodowisko „Bombonierka” przy ul. Stefanowskiego 28 – 4, 5 i 6 kwietnia nieczynne.
- Lodowisko „Retkinia” przy ul. Popiełuszki 13b – 4, 5 i 6 kwietnia nieczynne.
- Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2 – 4 i 5 kwietnia nieczynna, 6 kwietnia czynna od 14.00 do 21.45, a kasa do 20.30.
Dla osób planujących rodzinny wypad albo trening to ważna informacja z wyprzedzeniem – w święta nie wystarczy po prostu przyjść na miejsce, bo większość tych obiektów będzie zamknięta.
Orlik przy Stawach Jana i boisko przy Małachowskiego 5 otwierają się tylko na wybrane godziny
Trochę inaczej wygląda sytuacja na boiskach typu Orlik. Tu nie ma pełnego zamknięcia na cały weekend, ale godziny działania są mocno skrócone i rozrzucone między kolejne dni.
- Obiekt rekreacyjny „Stawy Jana” przy ul. Rzgowskiej 247, boisko typu Orlik – 4 kwietnia od 8.00 do 16.00, 5 kwietnia nieczynne, 6 kwietnia od 8.00 do 16.00.
- Obiekt sportowy przy ul. Małachowskiego 5, boisko typu Orlik – 4 i 5 kwietnia nieczynne, 6 kwietnia od 10.00 do 18.00.
To właśnie na tych boiskach świąteczny ruch rozłoży się najbardziej nierówno. Jednego dnia można jeszcze wejść na teren, a następnego obiekt pozostaje zamknięty przez cały dzień.
Hala i miasteczko ruchu drogowego pracują krótko, ale tylko na początku weekendu
Najbardziej przewidywalny, choć nadal mocno ograniczony, będzie grafik dwóch sąsiadujących ze sobą obiektów przy ul. Małachowskiego. Oba działają wyłącznie 4 kwietnia, a potem czeka je przerwa.
- Obiekt sportowy przy ul. Małachowskiego 7, hala sportowa – 4 kwietnia od 10.00 do 22.00, 5 i 6 kwietnia nieczynna.
- Obiekt sportowy przy ul. Małachowskiego 9, miasteczko ruchu drogowego – 4 kwietnia od 10.00 do 22.00, 5 i 6 kwietnia nieczynne.
Dla osób korzystających z tych miejsc oznacza to jedno – świąteczny plan warto ułożyć z wyprzedzeniem, bo w Łodzi nie wszystkie sportowe adresy będą działać równym rytmem przez cały weekend.
na podstawie: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (MOSiR Łódź). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

W Łodzi zagrają o tytuł. Finał mundialu U-20 kobiet na stadionie ŁKS

„Diva” wraca po przerwie. W Łodzi będą tylko dwa pokazy

Szczecińska wraca do ruchu wcześniej niż planowano. Zmieni się 97B

ŁKS potknął się w Niepołomicach. Baraże wciąż wiszą na włosku

Łódź gubi swoje legendy. Znika pejzaż miejsc, które znały całe pokolenia
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź 1:0. Łodzianie bez punktów po karnym i czerwonej kartce](/images/mecz/thumbnails/puszcza-niepolomice-lks-lodz-18052026-10.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź 1:0. Łodzianie bez punktów po karnym i czerwonej kartce

Azalie i rododendrony rozkwitły mimo deszczu – Plac Wolności wypełnił się kolorami

Pierwszy najemca na Łodowej. Na Widzewie rośnie magazyn PGC

Przy Hetmańskiej posadzono sto grabów. Zielony pas zyskał nowe drzewa

Agresywni zatrzymywani i pies służbowy - łódzcy policjanci trenowali interwencje

Bieg na Piotrkowskiej zmieni ruch. MPK Łódź pojedzie objazdami

Letnie półkolonie w Łodzi z szeroką ofertą. Dołączają znane instytucje

Pod Łodzią S12 ma spiąć A1 z Ukrainą. Trasa zyskuje wagę

Ferie zimowe 2027 w województwie łódzkim. Uczniowie rozpoczną przerwę już w styczniu
Przydatne dane teleadresowe
- Radio Łódź - kontakt, adres i telefony do rozgłośni regionalnej
- Prokuratura Regionalna w Łodzi - kontakt, godziny, zawiadomienie o przestępstwie
- Stacja przeładunkowa odpadów komunalnych w Łodzi - kontakt, adres i zasady działania
- Biuro do spraw Substancji Chemicznych w Łodzi - kontakt, godziny, zakres działania
- KRUS Oddział Regionalny w Łodzi - kontakt, godziny, ubezpieczenia i świadczenia
- Szpital im. Mikołaja Kopernika w Łodzi - kontakt, oddziały, rejestracja i badania
