PGE Grot Budowlani Łódź pewnie zwyciężają w pierwszym meczu o brąz

PGE Grot Budowlani Łódź rozpoczęły walkę o brązowy medal mistrzostw Polski od efektownego zwycięstwa nad BKS Bielsko-Biała. Emocje sięgnęły zenitu, a łódzkie siatkarki pokazały, że mają apetyt na podium!
- Łódź świętuje pierwsze zwycięstwo Budowlanych w rywalizacji o medal
- Przygotowania do rewanżu w Bielsku-Białej nabierają tempa
Łódź świętuje pierwsze zwycięstwo Budowlanych w rywalizacji o medal
W hali przy al. Unii Lubelskiej siatkarki PGE Grot Budowlani Łódź zdominowały pierwszy mecz o trzecie miejsce w mistrzostwach Polski, pokonując BKS Bielsko-Biała 3:1. Mimo że rywalki walczyły ambitnie, to gospodarze kontrolowali przebieg spotkania od samego początku, narzucając swój styl gry i nie pozwalając przeciwniczkom na zbyt wiele.
Łodzianki szybko przejęły inicjatywę i utrzymały prowadzenie w pierwszym secie, mimo że bielszczanki zdołały doprowadzić do wyrównania tuż przed końcem partii. Decydujące akcje należały jednak do Budowlanych, które z zimną krwią zamknęły seta na swoją korzyść.
Przygotowania do rewanżu w Bielsku-Białej nabierają tempa
Drugi set przyniósł więcej emocji po wyrównanej walce to BKS lepiej poradził sobie w końcówce i doprowadził do remisu w meczu. Jednak łodzianki nie dały za wygraną i odpowiedziały serią punktów w kolejnej odsłonie, pokazując pełnię swoich możliwości i zdobywając przewagę aż jedenastu punktów.
Czwarta partia była najbardziej wyrównana wynik oscylował wokół remisu aż do stanu 17:17. Wtedy PGE Grot Budowlani Łódź zaprezentowały skuteczne serie punktowe, które pozwoliły im spokojnie dowieźć zwycięstwo do końca i postawić ważny krok w kierunku zdobycia brązowego medalu.
Kolejne starcie odbędzie się już 19 kwietnia w Bielsku-Białej. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw, więc emocji na pewno nie zabraknie!
Wynik meczu:
PGE Grot Budowlani Łódź BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 21:25, 25:18, 25:18)
Według informacji z: Urząd Miasta Łodzi
Ostatnie Artykuły

W Łodzi zagrają o tytuł. Finał mundialu U-20 kobiet na stadionie ŁKS

„Diva” wraca po przerwie. W Łodzi będą tylko dwa pokazy

Szczecińska wraca do ruchu wcześniej niż planowano. Zmieni się 97B

ŁKS potknął się w Niepołomicach. Baraże wciąż wiszą na włosku

Łódź gubi swoje legendy. Znika pejzaż miejsc, które znały całe pokolenia
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź 1:0. Łodzianie bez punktów po karnym i czerwonej kartce](/images/mecz/thumbnails/puszcza-niepolomice-lks-lodz-18052026-10.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź 1:0. Łodzianie bez punktów po karnym i czerwonej kartce

Azalie i rododendrony rozkwitły mimo deszczu – Plac Wolności wypełnił się kolorami

Pierwszy najemca na Łodowej. Na Widzewie rośnie magazyn PGC

Przy Hetmańskiej posadzono sto grabów. Zielony pas zyskał nowe drzewa

Agresywni zatrzymywani i pies służbowy - łódzcy policjanci trenowali interwencje

Bieg na Piotrkowskiej zmieni ruch. MPK Łódź pojedzie objazdami

Letnie półkolonie w Łodzi z szeroką ofertą. Dołączają znane instytucje

Pod Łodzią S12 ma spiąć A1 z Ukrainą. Trasa zyskuje wagę

Ferie zimowe 2027 w województwie łódzkim. Uczniowie rozpoczną przerwę już w styczniu
Przydatne dane teleadresowe
- Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia - adresy, wydziały i kontakt
- Urząd Gminy Nowosolna - kontakt, godziny, wydziały i rejestracja
- Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Kotarbińskiego w Łodzi - kontakt, zbiory i godziny
- Miejskie Centrum Inwestycji w Łodzi - kontakt, adres i dostępność
- Miejskie Centrum Medyczne Śródmieście w Łodzi - kontakt, poradnie, diagnostyka
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 w Łodzi - kontakt, oferta, zapisy
