Ferie 2025 w Łodzi: Czas na niezapomniane przygody z najlepszymi!

Ferie 2025 w Łodzi zapowiadają się niezwykle ekscytująco! Młodzi mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych warsztatach, które rozweselą i zainspirują ich do twórczej zabawy. Superbohaterowie, którzy poprowadzą te zajęcia, już czekają na swoich małych podopiecznych!
- Łódź stawia na kreatywność podczas ferii
- Wolne miejsca na półkoloniach w Łodzi
Łódź stawia na kreatywność podczas ferii
W Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi dzieci będą mogły skorzystać z bogatej oferty zajęć. Program obejmuje nie tylko warsztaty plastyczne, muzyczne i fotograficzne, ale także naukę pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Specjaliści z różnych dziedzin zadbają o to, aby każdy maluch znalazł coś dla siebie.
Chcemy zachęcić najmłodszych do porzucenia słodyczy na rzecz warzyw i owoców, dlatego będziemy robić kotki z bananów albo ogórków, kogucika z marchewki i wiele innych ciekawych zwierzątek, które później ze smakiem będzie można zjeść zapowiada Małgorzata Zbicińska, dyrektor CZP nr 2.
Wolne miejsca na półkoloniach w Łodzi
Nie ma mowy o nudzie! Każda placówka edukacyjna przygotowała unikalny program zajęć, a w planach są również wyjścia do interesujących miejsc, takich jak kina, muzea czy parki rozrywki. W przeszłości hitem były wizyty w figlorajach oraz ciekawe doświadczenia chemiczne. Własnoręcznie wykonany wazonik to tylko jedna z wielu pamiątek, jakie dzieci mogą przywieźć ze sobą.
Dobra wiadomość dla rodziców: na ferie 2025 w Łodzi pozostały jeszcze wolne miejsca! Szczegółowe informacje dotyczące oferty półkolonii oraz rekrutacji uzupełniającej można znaleźć na stronie internetowej miasta. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!
Wg inf z: Urząd Miasta Łodzi
Ostatnie Artykuły

Nowa wystawa o modzie otwarta w Łodzi. To opowieść o miejskim stylu

W Łodzi ruszył sezon bezpłatnych zajęć pod chmurką

Coffee rave w Manuarte. Taniec i kawa bez tanecznych przygotowań

Mimo deszczu ruszyła parada przed meczem Gortat Team i NATO Team w Łodzi

Łódź Fabryczna zabrzmiała improwizacją. Orkiestra dała pierwszy koncert

Alpaki, iluzjonista i dmuchańce nad Stawami Stefańskiego

EkoCentrum w Łodzi przyciągnęło 15 tysięcy osób. Szkoły wracają po więcej

F–35 wchodzą do służby. Łask staje się ważnym punktem nowego etapu

Pięć kamienic w centrum Łodzi przejdzie ekoremont 94 mieszkania zyskają nowy standard

Łódź szykuje sportowe lato pełne gwiazd i wielkich imprez

W Łodzi można dostać wsparcie na start. Staż, szkolenie i własna firma

Podziemia Fali pokażą, jak działa łódzki aquapark od środka

Noc Kupały nad Stawami Stefańskiego. Trzy dni tradycji i sportu

Daria Szczyrba żegna ŁKS. Zostawia po sobie mistrzostwo i europejskie puchary
Przydatne dane teleadresowe
- EC1 Łódź - Miasto Kultury - bilety, godziny i dojazd
- Prokuratura Rejonowa Łódź - Bałuty w Łodzi - kontakt i godziny
- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Łodzi - kontakt, godziny, informacje
- Instytut Biologii Medycznej PAN w Łodzi - kontakt, adresy i zbiory biblioteczne
- Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego w Łodzi - kontakt, szkolenia i badania
- Uniwersyteckie Centrum Pediatrii im. Marii Konopnickiej w Łodzi - kontakt, oddziały, SOR
