Dzień kapibary w Orientarium Zoo Łódź: Spotkaj bohaterki memów i baw się z nimi!
Kapibary, znane jako bohaterki internetowych memów, mają swoje święto! Orientarium Zoo Łódź przygotowało z tej okazji mnóstwo atrakcji, które z pewnością zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Spędź ten dzień w towarzystwie sympatycznych gryzoni i poznaj ich fascynujący świat.

Oficjalne otwarcie ścieżki kapibary w Orientarium Zoo Łódź

10 lipca to dzień, który warto zaznaczyć w kalendarzu każdego miłośnika zwierząt. Orientarium Zoo Łódź obchodzi wówczas dzień kapibary. Z tej okazji, od godziny 9:00 do 19:00, zwiedzający będą mogli skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję. Jednym z głównych punktów programu jest oficjalne otwarcie nowej ścieżki kapibary, prowadzącej od wejścia do wybiegu tych uroczych zwierząt. Ścieżka nie tylko ułatwi dotarcie do wybiegu, ale także pozwoli na bliższe poznanie tych fascynujących gryzoni.

Pokazowe karmienia kapibar i spotkania z opiekunami

Dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o kapibarach, Orientarium Zoo Łódź przygotowało specjalne pokazowe karmienia. Odbędą się one o godzinie 12:00 i 15:30. Podczas tych wydarzeń będzie można nie tylko zobaczyć, jak te zwierzęta spożywają posiłki, ale także porozmawiać z ich opiekunem. Spotkanie z opiekunem kapibar, które odbędzie się o godzinie 12:00, to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o ich zachowaniu, diecie i codziennym życiu w zoo. Opiekun chętnie odpowie na wszystkie pytania zwiedzających.

Atrakcje i animacje dla najmłodszych

Najmłodsi goście Orientarium Zoo Łódź również nie będą się nudzić. Od godziny 11:00 do 17:00 na dzieci czekają różnorodne animacje, które nie ograniczają się jedynie do kapibar. W programie znalazły się wielkie bańki mydlane, brokatowe tatuaże ze zwierzakami oraz gry i zabawy. Dodatkowo, tego dnia po zoo przechadzać się będą wielkie maskotki lemurów katta, które z pewnością przyciągną uwagę najmłodszych i sprawią, że dzień ten będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Specjalne oferty i stoiska sponsorów

Podczas dnia kapibary na terenie Orientarium Zoo Łódź pojawią się także stoiska sponsorów związanych ze zwierzętami. Firmy takie jak Torba Smaku, Volvo, FlexiPower i Saltos przygotują dla odwiedzających dodatkowe atrakcje. Ponadto, sklepiki TukTuk, znajdujące się na terenie zoo, zaoferują 25% zniżki na produkty związane z kapibarą. To doskonała okazja, by zaopatrzyć się w pamiątki i gadżety związane z tymi uroczymi zwierzętami.

Gra terenowa z nagrodami

Orientarium Zoo Łódź przygotowało także coś specjalnego dla miłośników przygód. Z okazji dnia kapibary zorganizowana zostanie gra terenowa, w której uczestnicy będą mogli zdobyć maskotki kapibar. Zabawa ta nie tylko dostarczy wiele emocji, ale także pozwoli na jeszcze lepsze poznanie zoo i jego mieszkańców. To świetna okazja, by spędzić czas aktywnie i zyskać niepowtarzalne pamiątki.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i spędź dzień kapibary w Orientarium Zoo Łódź! Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji i niezapomniane wrażenia w towarzystwie sympatycznych gryzoni.


Urząd Miasta Łodzi