PTP Łódź przegrywa u siebie z BKT Advantage Bielsko-Biała
W trzeciej kolejce tenisowej LOTTO SuperLIGI, PTP Łódź musiał uznać wyższość BKT Advantage Bielsko-Biała, przegrywając na własnym terenie 1:3. Pomimo tej porażki, drużyna z Łodzi wciąż ma szansę na awans do FINAL FOUR.

Emocjonujący początek spotkania na kortach PTP Łódź

Na kortach PTP Łódź rozegrano spotkanie, które dostarczyło wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Pierwszy mecz przyniósł powrót na kort dawno niewidzianego Michała Przysiężnego. Zmierzył się on ze Słowakiem Józefem Kovalikiem reprezentującym drużynę BKT Advantage Bielsko-Biała. Mimo zaciętej walki, Przysiężny musiał uznać wyższość rywala, który zwyciężył 6:3, 6:2 i wyprowadził gości na prowadzenie.

Starcie Katarzyny Kawy z Fanny Stollar

W kolejnym meczu na kort wyszły Katarzyna Kawa, stała bywalczyni ligowych zmagań, oraz debiutująca w lidze Węgierka Fanny Stollar. Pierwszy set był niezwykle wyrównany i zakończył się dopiero po tie-breaku, w którym zwyciężyła Stollar. Następnie Węgierka zdominowała drugą partię, wygrywając 6:2 i doprowadzając do remisu w całym spotkaniu.

Niepowstrzymani debliści BKT Advantage

Kibice jeszcze nie zdążyli ochłonąć po zaciętym pojedynku singlowym, gdy na kort weszli debliści. Legenda gry podwójnej, Łukasz Kubot, w parze z Józefem Kovalikiem, zaprezentowali znakomity tenis. Ich przeciwnicy, Michał Przysiężny i Szymon Walków, nie zdołali nawiązać równorzędnej walki, ulegając 3:6, 3:6. Podobnie przebiegł mecz deblowy kobiet, gdzie para Katarzyna Kawa/Viktoria Hruncakova okazała się za silna dla duetu Paula Kania-Choduń/Fanny Stollar, wygrywając 6:2, 6:3.

PTP Łódź wciąż w grze o FINAL FOUR

Choć PTP Łódź przegrał to spotkanie 1:3, drużyna nadal ma szansę na awans do FINAL FOUR. Pomimo tego pierwszego potknięcia, zespół z Łodzi będzie walczyć o kolejne zwycięstwa w nadchodzących meczach. Kibice mogą być pewni, że emocji na kortach PTP nie zabraknie, a drużyna z Łodzi dołoży wszelkich starań, aby znaleźć się w gronie najlepszych.


Na podst. Urząd Miasta Łodzi