Kurs PapaSEO

Przyjżyjmy się osobie Grzegorza Strzelca. Wśród specjalistów z branży znany jest ostatnio jako PAPA SEO. Wielu mówi o nim, że jak coś robi to na całego. Dotyczy to szczególnie zagadnień związanych z pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google. Przez lata budował swoją reputację współpracując z takimi gigantami jak Onet i grupy Discovery. Swoją wiedzę i doświadczenie chętnie przekazuje innym osobom poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach z branży marketingu, wywiady czy uczestnictwo i angażowanie się w grupy zrzeszające specjalistów SEO.

W ostatnim czasie wprowadził w życie duży projekt obejmujący szkolenia stacjonarne. Podróżował po dużych miastach całej Polski (szkolił również w Łodzi) i w małej zamkniętej grupie nauczał, przekazywał wiedzę, dzielił się doświadczeniami i rezultatami SEO. Zainteresowanie było tak duże, że w niektórych miejscowościach szkolenia musiały być organizowane ponownie!

Kursy online PAPA SEO w dobie kryzysu pandemicznego - rozwój branży marketingu internetowego

Każdego z nas dotknęły skutki pandemii. Nie zniechęciły one jednak Grzegorza "PapaSEO" Strzelca, który postanowił stworzyć profesjonalne kursy online o wiedzy z SEO (czyli pozycjonowanie w Google). Autor bardzo długo przygotowywał się do tematu swoich szkoleń. Stworzył dogodne profesjonalne wideo studio. Jego powstawanie można było śledzić na licznych grupach zrzeszających SEOwców. Dzielił się tam odcinkami demo ze swoich szkoleń, udostępniał listę tematów poruszanych na przygotowywanych kursach. Kurs stale jest udoskonalany, rozwijany, aby ostatecznie przekazać wiedzę kompletną i maksymalnie wyczerpywać temat pozycjonowania i optymalizacji SEO.

Grzegorz "PapaSEO" Strzelec i specjalistyczny kurs o pozycjonowaniu - PAPA SEO, dostępny również w Łodzi. Jak dosiąść jednorożca SEO

Jednorożec SEO - nowoczesne podejście do pozycjonowania

Uwaga, ważna informacja! Powyższy tekst został stworzony wyłącznie na potrzeby próby uwidocznienia w wynikach słów kluczowych: PAPASEO, PAPA SEO oraz jednorożec SEO. Naszym celem nie jest obrażanie kogokolwiek. Kursy Pana Grzegorza Strzelca, które zostały opisane powyżej, bardzo polecamy (również z niego skorzystamy osobiście). Uważamy również Pana Grzegorza za wybitnego fachowca w dziedzinie SEO.

Jednorożec SEO - co to takiego? Można by powiedzieć, że jest to pojęcie bardzo ogólne i tak na prawdę nic konkretnego nie precyzuje. Zakładać można (poprzez pryzmat mitologii), że jednorożec SEO to święty gral każdego szanującego się specjalisty SEO, czyli specjalisty w temacie optymalizacji stron pod wyszukiwarkę Google.

Sprawdź - https://papaseo.com/