Jednodniowa wycieczka z Warki do Łodzi z wizytą w Orientarium i ZOO
W czwartek 3 lipca 2025 roku organizowana jest jednodniowa wycieczka autokarowa z Warki do Łodzi. Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić m.in. Orientarium oraz łódzkie ZOO, a także spacerować Aleją Gwiazd i filmowym szlakiem, które prezentują postacie z popularnych filmów. Wyjazd obejmuje przewóz, bilety wstępu oraz opiekę pilota i przewodnika.
Data i miejsce wydarzenia
Wydarzenie odbędzie się 3 lipca 2025 (czwartek) , w godzinach od 7:45 do 19:45 czasu środkowoeuropejskiego letniego (CEST). Miejscem docelowym jest Łódź , Polska.
Opis wycieczki
Trasa wycieczki przewiduje zwiedzanie jednych z najciekawszych atrakcji Łodzi. W programie znajduje się wizyta w Orientarium, gdzie można zobaczyć egzotyczne zwierzęta oraz poznać różnorodne zjawiska przyrodnicze. Kolejnym punktem jest łódzkie ZOO, które stanowi miejsce spotkań z wieloma gatunkami zwierząt. Dodatkowo uczestnicy będą mogli odwiedzić Aleję Gwiazd i filmowy szlak, które prezentują bohaterów znanych filmów, co stanowi ciekawą atrakcję zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Całość wycieczki jest zorganizowana z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych elementów, takich jak bilety wstępu, transport autokarowy oraz opieka pilota i przewodnika, co ma na celu zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa uczestników.
Organizacja i rezerwacje
Wycieczka jest dostępna w sprzedaży z uwzględnieniem zniżek dla seniorów, dzieci oraz studentów. Organizatorzy zachęcają do szybkiego rezerwowania miejsc, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona, a termin wyjazdu zbliża się szybko.
Ostatnie Artykuły

Dinner Show – dlaczego zwykła kolacja już nie wystarcza?

Budowa stacji ładowania na zajezdniach autobusowych jako klucz do efektywnej komunikacji miejskiej

Desert Rose Warszawa – Twoja prywatna oaza luksusowego relaksu w sercu stolicy

BGK zwiększa stawkę dla regionu. W Łodzi padły nowe liczby i nowe obietnice

ŁKS przegrał po karnych w Głogowie. Marzenie o Ekstraklasie pękło

Medale dla samorządowców z Łódzkiego. Wyróżniono pracę dla szkół

Maja Gawenda z Łodzi bije rekord świata i sięga po europejskie złoto

35 lat Straży Granicznej. Wojewoda łódzka odebrała medal za zasługi

Fałszywe inwestycje i pułapki zakupowe - łódzcy policjanci ostrzegają

Na Widzewie ekologiczny piknik z robotami i pokojem zagadek

Oberk ma w Łodzi swoje pięć minut, a potem rozkręci się na całego

Flandria i Łódzkie przy jednym stole. W grze logistyka i handel

Setki milionów dla Łódzkiego. Priorytetem są obiekty zbiorowej ochrony

Coma wraca na Juwenalia. Łódź szykuje dwa dni głośnego otwarcia sezonu
Przydatne dane teleadresowe
- Nadzór Wodny Łódź Wschód - kontakt, zgłaszanie awarii, pozwolenia wodnoprawne
- Łódzki Urząd Celno-Skarbowy - kontakt, godziny obsługi i usługi online
- Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej w Łodzi - kontakt, sakramenty, przynależność
- Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych w Łodzi - kontakt, godziny, ePUAP
- Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi - bilety, oddziały, dojazd
- Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi - kontakt, wykup lokali, wsparcie dla najemców
