W szpitalu Jonschera pojawiła się sala, której brakowało od dawna

W szpitalu Jonschera pojawiła się sala, której brakowało od dawna

W miejscu dawnej szatni w szpitalu Jonschera w Łodzi urządzono nową salę konferencyjną. To przestrzeń przygotowana nie pod pokaz, lecz pod codzienną pracę – szkolenia, webinary, spotkania i narady zespołów medycznych. W placówce ma ona ułatwić przekazywanie wiedzy i sprawniejsze organizowanie pracy personelu.

Nowe pomieszczenie znajduje się na parterze głównego budynku przy ul. Milionowej. Wyposażono je w sprzęt audiowizualny, projektor i system ekranów, dzięki czemu może służyć zarówno lekarzom i pielęgniarkom, jak i innym pracownikom medycznym. W tej samej przestrzeni mają się odbywać także posiedzenia Rady Społecznej Centrum oraz spotkania kadry zarządzającej i zespołów działających w placówce.

na podstawie: Urząd Miasta Łodzi.