Autobus 97AB pojedzie objazdem przy Atlas Arenie – przystanek nieobsłużony

1 min czytania
Autobus 97AB pojedzie objazdem przy Atlas Arenie – przystanek nieobsłużony

FOT. Konstantynów Łódzki

W Łodzi, podczas koncertu K‑POP w Atlas Arenie, Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi zapowiada krótką korektę rozkładu. W dniu 14 marca w godzinach 15.30–16.30 kursy linii 97AB będą prowadzone zmienioną trasą. Pasażerowie powinni zwrócić uwagę na przesunięte miejsca zatrzymań i pominięty przystanek.

Autobusy linii 97AB z pętli Aleksandrów Łódzki Targowy Rynek / Konstantynów Łódzki Niesięcin dojadą do skrzyżowania Bandurskiego–Maratońska zgodnie z planem, ale dalej pojadą objazdem. Na trasie objazdu pojawi się dodatkowe zatrzymanie przy Bandurskiego‑Atlas Arena, natomiast automatycznie zostanie pominięty przystanek Bandurskiego‑Dworzec Łódź Kaliska.

Szczegóły reorganizacji trasy:

  • trasa do skrzyżowania Bandurskiego–Maratońska pozostaje bez zmian,
  • przejazd ulicą Bandurskiego z zawróceniem na Rondzie Maleszewskiej,
  • południowym wjazdem do ulicy Maratońskiej i dalej stałą trasą,
  • zatrzymanie na trasie objazdu: Bandurskiego‑Atlas Arena,
  • przystanek nieobsługiwany: Bandurskiego‑Dworzec Łódź Kaliska.

Zmiana ma charakter krótkotrwały i dotyczy tylko kursów zaplanowanych podczas wydarzenia; w pozostałych godzinach komunikacja będzie kursować normalnie. Za informacje i ewentualne aktualizacje odpowiada Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi.

na podstawie: Gmina Konstantynów Łódzki.

Autor: krystian