Wielkie Wspólne Malowanie w parku Julianowskim w Łodzi 30 sierpnia — bezpłatne warsztaty

W amfiteatrze w parku Julianowskim zrobi się kolorowo — w sobotę 30 sierpnia przez cztery godziny mieszkańcy Łodzi będą wspólnie tworzyć wielkie obrazy inspirowane przyrodą. Wstęp wolny, wystarczy tylko chęć i ubranie, które można pobrudzić.
- Przyjdź do Amfiteatru w parku Julianowskim i maluj razem z nami
- Spotkaj artystów Michała Czubę i Adama Olczaka-Lipmana i maluj bez stresu
Przyjdź do Amfiteatru w parku Julianowskim i maluj razem z nami
W sobotę 30 sierpnia między 12:00 a 16:00 amfiteatr w parku Julianowskim w Łodzi stanie się miejscem otwartych, plenerowych warsztatów pod nazwą “Wielkie Wspólne Malowanie”. Wydarzenie jest adresowane do wszystkich: dzieci, młodzieży i dorosłych — każdy może dołączyć i wziąć udział w tworzeniu wielkoformatowych prac.
Uczestnicy przez cztery godziny będą pracować nad obrazami, które czerpią inspirację z otaczającej przyrody. To propozycja zarówno dla osób z doświadczeniem plastycznym, jak i dla zupełnych amatorów — najważniejsze są otwartość i chęć wspólnego działania. Udział jest bezpłatny.
Spotkaj artystów Michała Czubę i Adama Olczaka-Lipmana i maluj bez stresu
Nad przebiegiem warsztatów czuwają dwaj artyści: Michał Czuba i Adam Olczak-Lipman, którzy poprowadzą pracę grupową i pomogą przy realizacji wielkoformatowych kompozycji. Organizatorzy przypominają, by zabrać ze sobą ubrania, które mogą się pobrudzić — farb może być sporo.
To okazja, by spędzić sobotnie popołudnie kreatywnie i na świeżym powietrzu, poznać innych mieszkańców miasta oraz spróbować swoich sił w pracy malarskiej na dużą skalę. Wstęp jest wolny — wystarczy pojawić się w amfiteatrze w zapowiedzianym terminie i godzinach.
Na podstawie: Urząd Miasta Łodzi
Autor: krystian