Mamma Mia! w Łodzi sprzedaż biletów na hitowy musical już ruszyła

Już wkrótce Łódź stanie się miejscem niezwykłego wydarzenia teatralnego! Teatr Muzyczny zaprasza na premierę musicalu Mamma Mia!”, który z pewnością zachwyci miłośników kultowych przebojów zespołu ABBA.
- Teatr Muzyczny w Łodzi z nową produkcją
- Niepowtarzalna obsada i emocjonująca fabuła
Teatr Muzyczny w Łodzi z nową produkcją
27 lutego rozpocznie się sprzedaż biletów na długo wyczekiwaną premierę musicalu Mamma Mia!” w reżyserii Jakuba Szydłowskiego. Do 16 marca fani będą mieli szansę zakupić bilety w promocyjnych cenach, co z pewnością przyciągnie wielu widzów. Musical, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, zyskał status światowego fenomenu, a jego historia wzrusza i bawi jednocześnie.
Niepowtarzalna obsada i emocjonująca fabuła
W Mamma Mia!” widzowie poznają historię dwudziestoletniej Sophie, która pragnie odkryć tożsamość swojego ojca. W tym celu postanawia zaprosić na swój ślub trzech mężczyzn, z którymi jej matka była związana przed laty. W rolę Donny, matki Sophie, wcielą się utalentowane aktorki: Monika Dryl, Anna Gigiel oraz Karolina Trębacz. Z kolei postać Sophie odegrają Magda Kusa, Kamila Najduk i Julia Totoszko. Tak różnorodna obsada gwarantuje niezapomniane przeżycia artystyczne!
Bilety na spektakle są dostępne od 60 do 240 złotych, a na premierę od 110 do 300 złotych. Można je nabyć w kasie teatru oraz online.
Ostatnie Artykuły

Nad Manufakturą pojawiły się gigantyczne zwierzęta. Łodzianie zobaczyli teatr pod chmurami

ŁKS Coolpack pod ścianą. Astoria przejęła prowadzenie w finale

„Smażone zielone pomidory” w Łodzi - monodram z humorem, czułością i pazurem
![[PIŁKA NOŻNA] Widzew Łódź – Piast Gliwice 2:1 w PKO BP Ekstraklasie – gospodarze skuteczniejsi w Łodzi](/images/mecz/thumbnails/widzew-lodz-piast-gliwice-23052026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Widzew Łódź – Piast Gliwice 2:1 w PKO BP Ekstraklasie – gospodarze skuteczniejsi w Łodzi
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Śląsk Wrocław II – ŁKS Łódź II 4:1](/images/mecz/thumbnails/slask-wroclaw-ii-lks-lodz-ii-23052026-41.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Śląsk Wrocław II – ŁKS Łódź II 4:1

W Pasażu Schillera ruszył namiot wsparcia. Na miejscu byli specjaliści

W Kurowicach otwarto żłobek. Koniec białej plamy w gminie Brójce

Great September zmienia skalę. Do Łodzi przyjadą artyści z pięciu krajów

Modelki przejęły scenę po T.Love i Sarsie podczas urodzin Manufaktury

T.Love rozgrzało Manufakturę. Muniek Staszczyk wrócił do największych hitów

Szkolne sceny znowu wyjdą na światło - ŁDK stawia na młody teatr

ASF znów pod lupą hodowców. Weterynaria ostrzega przed stratami

Wizyta w CSK UM pokazała, jak łączyć szpitale bez chaosu

Bełchatów szuka nowego kierunku. Atom i miejsca pracy w centrum rozmów
Przydatne dane teleadresowe
- Filia Przychodni "Garnizonowa" - Przychodnia "Srebrzyńska" w Łodzi - kontakt, rejestracja, usługi
- EC1 Łódź - Miasto Kultury - bilety, godziny i dojazd
- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi - kontakt, usługi i zasady pomocy
- Biuro do spraw Substancji Chemicznych w Łodzi - kontakt, godziny, zakres działania
- Łódzki Urząd Skarbowy w Łodzi - kontakt, godziny, sprawy i rejestracja
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 4 w Łodzi - kontakt, rekrutacja i dokumenty
