Festiwal Twórców Internetowych See Bloggers 2024 już wkrótce w Łodzi

Łódź stanie się centrum kreatywności! Już w czerwcu miasto zażyje sztuki cyfrowej podczas festiwalu See Bloggers 2024.
- Festiwal odbędzie się 14-16 czerwca.
- Wśród prelegentów znajdą się znane postacie: Roxie Węgiel, Małgorzata Rozenek-Majdan, czy Cezary Pazura.
- Organizatorem wydarzenia jest Łódzkie Centrum Wydarzeń.
- Roczne nagrody # Hasztagi Roku zostaną wręczone podczas gali 15 czerwca.
See Bloggers to nie tylko festiwal, ale przestrzeń, gdzie twórcy internetowi spotykają się z publicznością, dzieląc się swoją pasją i wiedzą. Wśród prelegentów znaleźć można takie gwiazdy jak Roxie Węgiel, Małgorzata Rozenek-Majdan, czy Cezary Pazura. To wydarzenie to idealna okazja, by zanurzyć się w świat nowych mediów i zobaczyć, jak kreatywność przeplata się z technologią.
W ramach festiwalu nie zabraknie paneli dyskusyjnych, warsztatów oraz prelekcji, które zapewnią uczestnikom zarówno rozrywkę, jak i edukację. Uczestnicy będą mieli unikalną możliwość uczestniczenia w strefie edukacyjnej, co jest szansą na zdobycie cennych umiejętności i inspiracji.
Podczas festiwalu, jak co roku, wręczone zostaną również prestiżowe nagrody # Hasztagi Roku. Wyróżnienia te przyznawane są twórcom za ich wyjątkowe działania, kreatywność i wpływ na społeczność internetową. Gala, która odbędzie się 15 czerwca, z pewnością dostarczy wielu emocji zarówno nominowanym, jak i gościom.
Łódzkie Centrum Wydarzeń oraz miasto Łódź jako partnerzy festiwalu, zapewniają, że edycja 2024 będzie niezapomnianym wydarzeniem, które zagości w kalendarzach miłośników kultury cyfrowej na długo. To wyjątkowa okazja, by spotkać twórców i influencerów, którzy na co dzień inspirują miliony użytkowników internetu.
Źródło: Urząd Miasta Łodzi
Ostatnie Artykuły

Orzeł Łódź zaskoczony na Moto Arenie. Ostrowianie odjechali bezlitośnie

Karta, która przełamała system. Łódź pamięta tamte wybory

650 drzew w miesiąc. W Łodzi zielenieją kolejne ulice

Przemoc wobec dzieci nie zawsze zostawia ślad na ciele i wciąż bywa ukryta

Łódzkie skróty pod lupą. Ten quiz szybko wystawia język na próbę

Kaktusy z trzech kontynentów i warsztaty w Palmiarni w Łodzi

W Hali Odlewnia czekają smaki z Turcji, Azji, Bałkanów i Włoch

Miejski Dzień Zdrowia w Łodzi. MOSiR zaprasza na wydarzenia w całym mieście

Melchior Wańkowicz wkracza do łódzkiej biblioteki - warsztaty, które zmieniają szare w barwne

Master Łódź na fali sukcesów. Złoto i rekordowe kwalifikacje w Kielcach

Miejski Dzień Zdrowia na Manufakturze. Co przygotował MOSiR?

Widoki z 17. piętra, które zmieniają perspektywę na miasto

Tężnia na Stawach Jana wraca do działania. Zdrowotny sezon startuje 1 kwietnia

Ludowe podwórka z przytupem - kiedy folklor spotyka się z sąsiedzkim życiem
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia Opieki św. Józefa i Matki Bożej z Góry Karmel w Łodzi - kontakt i historia
- Parafia św. Jana Chrzciciela w Łodzi - kontakt, kancelaria, sakramenty
- Miejska Strefa Kultury w Łodzi - kontakt, filie i zajęcia
- Łódzkie Inwestycje - kontakt, godziny i dostępność siedziby
- V Komisariat Policji w Łodzi - kontakt, telefony i godziny przyjęć
- Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi - kontakt, szkoły, zasady pobytu
