Siedem punktów na koncie, najmniej strzelonych bramek, za to najwięcej straconych. Passa porażek długa niczym ulica Pomorska. Czy dla drużyny z al. Unii Lubelskiej jest jakaś nadzieja przed meczem z Piastem Gliwice? Drobna, ale jest. Dwa ostatnie spotkania ŁKS – w Pucharze Polski z Rakowem Częstochowa i w lidze ze Śląskiem Wrocław – pokazują, że w grze Rycerzy Wiosny coś drgnęło. Mistrz Polski potrzebował dogrywki, żeby wyjechać zwycięsko ze stadionu Króla, a obecny lider Ekstraklasy trzy punkty zapewnił sobie dopiero w ostatniej akcji meczu. Porządki Piotra Stokowca przynoszą skutki. Jeżeli ŁKS potrafił się nieźle zaprezentować na tle najlepszych drużyn w kraju, to w meczu z Piastem, który ostatnio ma problemy z wygrywaniem, jest w stanie powalczyć o przełamanie. Warunek jest jeden – pełne skupienie wszystkich graczy przez 90 minut. Bolączką łodzian są właśnie proste błędy indywidualne. Jeżeli uda się utrzymać koncentrację, zwycięstwo jest w zasięgu ręki.

POLECAMY

TOP 10 najludniejszych miast w województwie łódzkim
TOP 10 najludniejszych miast w województwie łódzkim. Które na podium? [RANKING]
TOP 10 złotych miejsc w Łodzi
Złote, a skromne. TOP 10 miejsc w Łodzi, na które nie spojrzysz bez mrużenia oczu!

Remisowa seria

Piast wpadł ostatnio w spiralę remisów. Od czterech spotkań gliwiczanie nie potrafią wygrać, a łącznie w tym sezonie dzielili się punktami z rywalem aż dziesięciokrotnie! Rewelacja końcówki poprzedniego sezonu w tym zdecydowanie zawodzi. Czy któraś z drużyn znajdzie drogę do przełamania? Przekonamy się w sobotę, 11 listopada, o godz. 15:00.