Dieta pudełkowa w Łodzi - dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego?

Catering dietetyczny to propozycja dla osób, które cenią sobie zdrowy tryb życia, ale nie mają czasu gotować. Codzienna dostawa świeżego jedzenia to oszczędność czasu i czysta przyjemność z kosztowania specjalnie przygotowanych przysmaków. Zobacz, jak wybrać dla siebie najlepszą dietę pudełkową.

Czy catering dietetyczny i dieta pudełkowa to to samo?

Dieta pudełkowa Łódź i catering dietetyczny Łódź to dokładnie ta sama usługa. Polega na dostarczaniu przez wyspecjalizowaną firmę posiłków prosto pod drzwi klienta. Wszystkie dania są przygotowane z zachowaniem najwyższych standardów, dopasowane do potrzeb klienta i gotowe do spożycia. Nie są to półprodukty, ale gotowe potrawy. Niektóre je się na zimno, inne trzeba podgrzać przed konsumpcją.

A dlaczego dieta pudełkowa? Ta żartobliwa nazwa wzięła się stąd, że codzienny catering dietetyczny dostarczany jest w szczelnie zamkniętych plastikowych pudełkach.

Jak wybrać najlepszą dietę pudełkową?

Wybór cateringu dietetycznego Łódź nie powinien być przypadkowy, tym bardziej że jest w czym wybierać. Przede wszystkim warto sobie odpowiedzieć na pytanie, co chcielibyśmy jeść. Nie wszystkie diety pudełkowe są takie same. Jest dokładnie odwrotnie. Jeśli mamy specyficzne potrzeby, np. nie możemy spożywać glutenu lub laktozy, wystarczy wybrać odpowiedni catering dietetyczny. Podobnie jest w przypadku diabetyków, wegetarian, osób na diecie keto lub sportowców. Każda z tych osób ma inne potrzeby żywieniowe, dieta pudełkowa Łódź jest w stanie im sprostać.

Warto też zastanowić się, jaka liczba kalorii dziennie nas interesuje. Jeśli nie znamy dziennego zapotrzebowania kalorycznego, trzeba poszukać takiej diety pudełkowej, której twórcy potrafią ocenić, ile kalorii dziennie będziemy potrzebować. Najczęściej wpływa na to wiek, waga, wzrost, płeć i tryb życia, a także cel, jaki przed sobą stawiamy – np. schudnięcie lub przeciwnie, zwiększenie masy ciała.

Ile kosztuje dieta pudełkowa?

Cena cateringu dietetycznego jest wypadkową wielu czynników, dlatego trudno jednoznacznie wskazać, ile kosztuje dieta pudełkowa Łódź. Na pewno na jej wielkość wpłynie rodzaj diety (standard, wege, keto, sport itp.) oraz przewidywana liczba kalorii, która przekłada się na wielkość porcji.

Średni koszt diety pudełkowej wynosi kilkadziesiąt złotych dziennie.