Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łódź

Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Warsztaty lokalne – dwudniowe – odbędą się w 4 miejscowościach w woj. łódzkim i ukierunkowane będą na podniesienie wiedzy i umiejętności młodych amatorów muzyków w zakresie zarówno technik gry na instrumencie przy optymalnym wykorzystywaniu dostępnego sprzętu muzycznego, podstaw pracy nad warsztatem wokalnym związanym zarówno z interpretacją tekstu, jak i wstępem do emisji głosu. Poruszona zostanie również tematyka realizacji dźwięku i zasad pracy obowiązujących w studio podczas nagrywania.

Każdy warsztat będzie dzielił się na 6 segmentów do wyboru (gitara, perkusja, wokal, gitara basowa, instr. klawiszowe, realizacja dźwięku), każdy z nich będzie trwał 2 dni, każdorazowo ok. 8 godz. (2 x 8h = 16h).

Po wysłuchaniu opinii dotychczasowych uczestników rozszerzamy formułę warsztatów lokalnych. Pierwszego dnia warsztaty zakończą się wspólnymi zajęciami wszystkich sekcji, która przerodzi się w jam session (rodzaj zbiorowego muzykowania). Podsumowaniem weekendowych warsztatów będzie krótki koncert, otwarty dla lokalnej publiczności. Uczestnicy wraz z prowadzącymi zaprezentują utwory opracowane z twórczości zespołu Maanam podczas zajęć.

Podczas koncertu prowadzący warsztaty nagrodzą od 2 do 5 uczestników. Nagrodą będzie ufundowanie przez Organizatora przejazdu oraz noclegu podczas warsztatów mistrzowskich, które odbędą się w Łodzi.
 
Harmonogram warsztatów:

28-29.08.2020 – Miejski Dom Kultury w Radomsku
04-05.09.2020 – Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim
12-13.09.2020 – Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej
19-20.09.2020 – Wieluński Dom Kultury

Zapisy do 16 VIII 2020

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania w załącznikach. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych. 


Załączniki artykułu