Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łódź

Szorowarka jednotarczowa: gdzie znajduje zastosowanie?

Hako to renomowany producent sprzętu czyszczącego. Marka zajmuje się produkcją urządzeń takich jak szorowarka jednotarczowa oraz zamiatarka bezpyłowa. Firma ta nie tylko konstruuje i sprzedaje szorowarki, ale także dokłada wszelkich starań, aby znajdować rozwiązania będące odzwierciedleniem indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów. Chodzi o to, aby jak najlepiej dopasować produkt do określonej branży, rodzaju oraz wielkości obiektu, w którym docelowo ma być wykorzystywana szorowarka jednotarczowa. Zastosowanie jej jest konieczne w dużych przestrzeniach. Wszystko po to, aby jak najbardziej ułatwić pracę osobom zatrudnionym w danym przedsiębiorstwie. Sprzęt tego typu najbardziej doceniany jest w budynkach użyteczności publicznej. Przykładem mogą w tym przypadku być domy handlowe, duże parkingi samochodowe, galerie sztuki, zakłady produkcyjne, hale magazynowe, placówki oświatowe, szpitale oraz inne miejsca charakteryzujące się dużą liczbą metrów kwadratowych.

Szorowarka jednotarczowa z operatorem prowadzącym Scrubmaster

Szorowarka jednotarczowa marki Hako występuje w wielu wariantach. Taka sytuacja sprzyja temu, że każdy klient jest w stanie odnaleźć wśród nich maszynę, będącą idealnym odzwierciedleniem jego indywidualnych potrzeb. Firma Hako to dobry wybór. Kupno ich urządzeń czyszczących stanowi gwarancję bycia zadowolonym z zainwestowanych pieniędzy oraz możliwość korzystania z szorowarki do posadzek przez długie lata. Warto zwrócić uwagę na nowatorskie systemy, które zostały zainstalowane w poszczególnych szorowarkach do podłóg Hako. W znaczący sposób wpływają one na zwiększenie wydajności oraz zakresu możliwości operatora.

Do tej pory trudno dostępne zakamarki musiały być czyszczące ręcznie przez pracowników. Powodowało to wydłużenie czasu pracy i spadek ogólnych wyników. Dzięki technologii osuszającej oraz kompaktowej budowie szorowarek jednotarczowych wyprodukowanych przez markę Hako maszyny mogą docierać nawet do najmniejszych szczelin. Co więcej, każdy model szorowarki jednotarczowej jest dedykowany do czyszczenia tak zwanych problematycznych przestrzeni. Wszystko dzięki temu, że zamontowano w nich szczotki, które wystają poza ich obrys.

Dodatkowym atutem wynikającym z zakupu omawianych szorowarek jest to, że są one bardzo proste, jeśli chodzi o obsługę. Prowadzi się je intuicyjnie, większość operatorów doskonale radzi sobie z ich obsługą już po przeprowadzeniu pierwszego szkolenia. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że poszczególne modele wyposażono w różne systemy zasilania. Klienci mogą wybierać spośród szorowarek jednotarczowych działających dzięki obecności akumulatora lub takich, które są zasilane prądem. W obu przypadkach mamy do czynienia z faktem, że producent wydaje się zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne poprzez zmniejszanie emisji spalin.

Wybrane modele szorowarek

Jak już zostało wspomniane wcześniej, szorowarka jednotarczowa występuje w kilku opcjach. Klienci mogą wybierać spośród następujących modeli z serii Scrubmaster.

  • B3 (najbardziej podstawowy);
  • E10 lub B 10 o wydajności do 1 400 m2/h;
  • B12 czyszczący do 1 500 m2/h;
  • B30 o prędkości czyszczenia do 1 900 m2/h;
  • B45 osiągający do 2 900 m2/h;
  • B70, B90 lub B120, których wydajność czyszczenia może wynosić nawet do 4 200 m2/h.

Jak wynika z informacji przedstawionych powyżej, różnorodność dostępnych produktów jest na tyle duża, że każdy konsument bez trudu zdoła odnaleźć wśród nich opcje stanowiącą będącą dla niego najkorzystniejszą.