TV Biznes - telewizja dla hoteli

Obecność telewizorów w hotelach już nikogo nie dziwi. Ekrany są montowane w pokojach, restauracjach, lobby i na recepcji. Można na nich wyświetlać treści o charakterze informacyjnym, reklamowym lub rozrywkowym. Jaki system dla biznesu najlepiej sprawdzi się w Twoim hotelu?

Telewizja w hotelu - dlaczego warto?

Inwestycja w systemy telewizyjne dedykowane firmom z branży turystycznej szybko się zwraca. Dobra oferta korzystnie wpłynie na odbiór Twojego hotelu i jego finalną ocenę. Goście zwracają uwagę przede wszystkim na takie aspekty jak:

 • Szeroki wybór programów.
 • Dostęp do kanałów polskich i obcojęzycznych.
 • Możliwość korzystania z serwisów streamingowych.
 • Wysoka jakość obrazu.
 • Wygoda użytkowania.

Takie rozwiązanie jest wygodne i praktyczne. Telewizory możesz umieścić nie tylko w pokojach, ale także w częściach wspólnych, w których goście spędzają wolny czas. Świetnym wyborem będzie na przykład montaż telewizora w restauracji, poczekalni, hotelowej siłowni, sali zabaw lub w barze. W zależności od potrzeb na ekranie można wyświetlać programy informacyjne, muzykę, mecze lub innego rodzaju rywalizację sportową. Odpowiednio dobrany program przyciągnie uwagę gości i sprawi, że miło spędzą czas na terenie obiektu.

Telewizja dla hoteli - jak wybrać dobrą ofertę?

Wybór pakietu telewizyjnego dla hotelu nie może być przypadkowy. Jeśli w ofercie nie znajdą się popularne i lubiane kanały, goście mogą czuć się rozczarowani. Jednocześnie ważne, aby system był łatwy do podłączenia i nie wpływał znacząco na estetykę pokoju oraz całego budynku. Kolejną istotną kwestią jest wysoka jakość obrazu i stabilność łącza. Dostęp do telewizji powinien być bezproblemowy o każdej porze roku, nawet gdy w tym samym budynku korzysta z usługi wiele osób jednocześnie.

Wszystkie wspomniane udogodnienia możesz uzyskać, jeśli podpiszesz umowę ze sprawdzonym dostawcą. Bardzo ciekawe pakiety posiada w swojej ofercie firma INEA. Usługa TV Biznes to idealny wybór dla hoteli i pensjonatów. Można ją łatwo zsynchronizować z różnymi aplikacjami, które są związane z infrastrukturą hotelową lub z zarządzaniem reklamami. Zaufany dostawca zapewni Ci dostęp do ciekawych treści oraz zadba o to, aby wybrany pakiet był dobrze dopasowany do charakterystyki danego obiektu. Jest to doskonały sposób na podniesienie prestiżu hotelu i przyciągnięcie rzeszy nowych gości.

TV Biznes - poznaj zalety tego rozwiązania

TV Biznes to kompleksowa oferta dla firm, która wyróżnia się dużą elastycznością. System telewizyjny może zostać podłączony w krótkim czasie bez konieczności ponownego aranżowania wnętrz.

Firma INEA korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych, co sprawia, że TV Biznes dla hoteli ma wiele niekwestionowanych zalet. Jest to system, który gwarantuje:

 • W pełni legalną telewizję z szeroką ofertą programów do wyboru.
 • Rozwiązanie technicznie dostosowane do Twoich oczekiwań - FO oraz sieci GPON.
 • Możliwość personalizacji menu dekodera.
 • Technologię VO i IPTV.
 • Najwyższej jakości telewizję dostępną z dekoderem lub modułem CAM.
 • Możliwość bezprzewodowego połączenia dekodera, przez sieć Wi-Fi.

Warto mieć na uwadze, że INEA to sprawdzony dostawca telewizji z wieloletnim doświadczeniem na rynku. W efekcie nie musisz obawiać się, że usługa nie spełni Twoich oczekiwań lub nie zostanie wykonana na czas. Współpraca z renomowanym dostawcą telewizji i Internetu zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa oraz bardzo korzystnie wpłynie na wizerunek Twojego hotelu.

Telewizja w hotelu - zdobądź przewagę nad konkurencją!

Trudno sobie wyobrazić współczesny świat bez telewizji. Dlatego nic dziwnego, że goście hotelowi coraz częściej oczekują, że pokoje będą wyposażone w telewizor z dostępem do ciekawej oferty programowej, aby móc w wolnym czasie oglądać ulubione filmy i seriale. Ten z pozoru błahy element może istotnie wpłynąć na całościową ocenę obiektu.

Doskonałe rezultaty uzyskasz, jeśli wybierzesz TV Biznes od INEA. Szeroki wybór kanałów zadowoli nawet najbardziej wymagających gości oraz sprawi, że zdobędziesz wyraźną przewagę nad konkurencją!