Park Trampolin SALTOS Łódź

Wbrew pozorom nawet w tak dużych miastach jak Łódź znalezienie ciekawych rozrywek dla dzieci nie jest łatwym zadaniem. Sprawdź, gdzie warto zabrać zarówno maluchy, jak i starsze pociechy. Wizyta w takim miejscu to znakomita zabawa, ale również nietuzinkowy prezent na urodziny bądź po prostu rodzinne wyjście. Postaw na ruch i zabierz bliskich do Parku Trampolin SALTOS.

Mogłoby się wydawać, że w skakaniu nie ma niczego nadzwyczajnego. Wystarczy jednak przynajmniej raz odwiedzić Park Trampolin SALTOS, żeby zmienić zdanie. Odkryj niesamowite ćwiczenia i wyskokowe akrobacje dostępne tylko w Parku Trampolin SALTOS.

Park trampolin, czyli więcej niż skakanie

Zacznijmy od tego, dlaczego warto w takim miejscu zaplanować np. urodziny dla dzieci. Łódź ma przecież wiele innych atrakcji, które w równym stopniu mogą spodobać się dzieciakom. Park Trampolin SALTOS ma jednak istotną przewagę nad wizytą w innych atrakcjach w Łodzi. Park trampolin dostarczy uczestnikom wyjątkowych doznań bez względu na pogodę. Dlatego Park Trampolin SALTOS to idealny pomysł np. na ferie zimowe, wolny weekend, jednorazową wizytę lub wakacyjne półkolonie. Łódź oferuje wiele, ale nie zawsze dopisze Wam pogoda. Trampoliny nie mają takich wymagań i są dostępne bez względu na pogodę czy porę roku. Dlatego jeśli Ty albo Twoje dzieci lubicie aktywny wypoczynek, ten wyjątkowy park trampolin w Łodzi oferuje intensywne spalanie kalorii i dużą dawkę endorfin!

Warto też podkreślić, że same trampoliny to nie wszystko, gdyż SALTOS oferuje bogatą gamę atrakcji dla dzieci. Łódź zdążycie zwiedzić w każdej chwili, natomiast park trampolin to doskonały sposób na wyładowanie energii i dobry ruch. Co takiego można robić, odwiedzając Park Trampolin SALTOS? Poznaj najciekawsze atrakcje dla dzieci Łódź.

Park Trampolin SALTOS Łódź

Park Trampolin Łódź - nauka akrobacji i nie tylko

Skakanie na trampolinach to nie jest zwykłe spalanie kalorii. Podczas wizyty w Parku SALTOS możecie liczyć na znacznie, znacznie więcej. Do dyspozycji odwiedzających są różnego rodzaju sportowe zajęcia specjalistyczne, urodziny dla dziecka, lekcje WF-u, treningi personalne czy integracje firmowe. Zajęcia dostępne w SALTOS to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu czy spotkania integracyjne. Koniecznie sprawdź nasze zajęcia specjalistyczne i wyybierz jedną z ciekawych opcji dostępnych tylko w Łodzi:

  • AKROBATYKA - intensywne ćwiczenia nie muszą być tylko wysiłkiem fizycznym. Akrobatyka to znakomita zabawa, która rozwija dzieci wielokierunkowo. Ćwiczenia akrobatyczne mogą przynieść szereg korzyści jak m.in.: poprawa kondycji fizycznej, rozwój mięśni czy praca nad koordynacją. Ponadto nauka akrobacji pozwala się odstresować, co z kolei przekłada się na lepsze samopoczucie. Sprawdź kiedy odbywająsię zajęcia AKROBATOS - szczegółową rozpiskę znajdziesz w harmonogramie na naszej stronie.
  • PARKOUR - nasz park trampolin w Łodzi oferuje również aktywności dobrze znane na całym świecie - Parkour w kontrolowanych warunkach. Tego rodzaju zajęcia polecamy przede wszystkim początkującym miłośnikom parkouru, którzy chcą poprawić swoją zwinność, szybkość i elastyczność. Z nami opanujesz podstawy, dzięki czemu żadne murki w Łodzi nie będą Ci straszne.
  • Zajęcia ogólnorozwojowe SZKRABOS - na trampoliny mogą wskoczyć wszyscy. Dla najmłodszych gości na początek warto spróbować ćwiczeń ogólnorozwojowych, które znajdziesz w ofercie SZKRABOS. Sprawdź te zajęcia przewidziane dla dzieci wieku 4-6 lat, podczas których najmłodsi nauczą się m.in.: bezpiecznego lądowania, świadomości własnego ciała, równowagi, koordynacji, podstaw akrobatyki oraz śmiałości w podołaniu wyzwaniom.
  • Trening personalny - Łódź pełna jest różnego rodzaju siłowni, gdzie z pewnością możesz trafić pod skrzydła profesjonalistów. W SALTOS jednak masz możliwość połączenia rozwoju pod okiem specjalisty z niesamowitymi atrakcjami, jakie oferuje ten park trampolin w Łodzi. Naucz się trików i salta z nami!
  • Lekcje WF-u na trampolinach - idealna alternatywna dla zwykłego WF-u na sali gimnastycznej - więcej szczegółów na na naszej stronie w zakładce "wyskocz na wycieczkę".
  • Wolne skakanie - jeżeli chcesz wpaść i poskakać, spróbować czegoś nowego lub podszkolić się w tym co już potrafisz - wpadnij do nas na wolne skakanie kiedy tylko chcesz. Jesteśmy otwarci codziennie, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 - 21:00.

Trampoliny na urodziny!

Park Trampolin SALTOS możecie odwiedzać regularnie w czasie zorganizowanych zajęć, okazjonalnie, jeśli szukacie rozrywki bez względu na pogodę oraz jeśli nie wiecie gdzie zaplanować imprezę urodzinową lub lekcję WF-u. Z pewnością zapamiętacie na długo wizytę w naszym Parku a trampoliny to znakomity sposób na aktywne i pełne aktywności spędzenie czasu!

Jeśli chcesz zorganizować swojemu dziecku urodziny w Park Trampolin SALTOS, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszych urodzin z trampolinami i świetnymi trenerami. Specjalne wydarzenie obejmuje dwie godziny warsztatów, trampoliny i szaleństwo, gwarantujemym, że solenizanci i ich goście nie będą chcieli wyjść z naszego Parku. Wybierając imprezę w Parku Trampolin SALTOS nie musisz obawiać się, czy dopisze pogoda albo czy uda się zrealizować wszystkie atrakcje. Zapewnij uczestnikom najciekawsze aktywne zajęcia dla dzieci. Łódź i tutejszy park to przepis na udane świętowanie.

W ramach pakietu urodzinowego dzieciaki mają zapewnioną dwugodzinną imprezę, w czasie której opiekę zapewniają doświadczeni trenerzy. Sala jest klimatyzowana, dlatego wszyscy będą czuć się komfortowo bez względu na porę roku czy aurę na zewnątrz. Na solenizanta czeka urodzinowy upominek, a pamiątki tego wydarzenia otrzymają także uczestnicy. Oprócz atrakcji organizator może zapewnić również przekąski, a dla zapominalskich antypoślizgowe skarpetki (dostępne w recepcji).

Zapraszamy! :)