Alorica Inc. jest jednym ze światowych liderów w sektorze BPO - zatrudnia 100 tys. pracowników w 17 krajach. Firma ma 24-letnie doświadczenie w dziedzinie rozwiązań CX - oferuje wsparcie w ponad 30 językach dla wielu branż, począwszy od usług finansowych, technologicznych, turystycznych i hotelarskich, aż do e-commerce i handlu detalicznego. 

Dwa nowe centra firmy powstaną w Kairze (Egipt) oraz Łodzi. Pracę w Alorica w Łodzi znajdzie nawet 1000 osób.

- Egipt i Polska przyciągnęły naszą uwagę jako silne rynki z bogatą bazą talentów. Nasze nowe przedsięwzięcia otworzą możliwość rozwoju zawodowego dla mieszkańców tych państw, a równocześnie pozwolą nam lepiej docierać do klientów w regionie - mówi Greg Haller, dyrektor naczelny Alorica.

Jak informuje Alorica, na nowe centrum kontaktu z klientem wybrano Łódź ze względu na wysokiej klasy kandydatów do pracy, a także dostępność transportu, usług publicznych, sklepów i innych udogodnień, ważnych dla wielokulturowej i wielojęzycznej kadry pracowniczej.

POLECAMY

Łódź dla hipsterów. 20 najmodniejszych adresów, które trzeba znać [PRZEWODNIK]" href="https://uml.lodz.pl/artykul/lodz-dla-hipsterow-20-najmodniejszych-adresow-ktore-trzeba-znac-przewodnik-55109/"> OFF Piotrkowska, Owoce i Warzywa, ato ramen
Łódź dla hipsterów. 20 najmodniejszych adresów, które trzeba znać [PRZEWODNIK]" href="https://uml.lodz.pl/artykul/lodz-dla-hipsterow-20-najmodniejszych-adresow-ktore-trzeba-znac-przewodnik-55109/"> Łódź dla hipsterów. 20 najmodniejszych adresów, które trzeba znać [PRZEWODNIK]
Niezrealizowane projekty z PRL
Spektakularne, ale niezrealizowane. Te budynki mogły powstać w Łodzi w PRL [ZDJĘCIA]

Alorica - więcej niż biznes

Alorica zdobywa liczne branżowe wyróżnienia, ale szczyci się także społecznie odpowiedzialnym i integrującym środowiskiem pracy. 

- Angażujemy się nie tylko w biznes, ale także w działalność charytatywną, programy skupione na ludziach i inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju, przynosząc korzyści społecznościom, w których żyją i pracują nasi pracownicy. Z niecierpliwością czekamy na stworzenie w Polsce i Epicie wielu miejsc pracy - dodaje Matt Sims, prezes EMEA firmy Alorica.

  • praca w Łodzi