UM Łódź: Schronisko w Łodzi. Julkowi brakuje tylko przyjaciela. Kto przygarnie psiaka?

1 min czytania

Na szczęście teraz można powiedzieć o nim wiele dobrego! Ten piękny kundelek zna podstawowe komendy: siad, daj łapkę i leżeć. Przybiega na zawołanie, lubi aportować piłkę. Jest samodzielny i niezależny.

Nowy słoń w Orientarium Zoo Łódź! Kyan to syn znanego już Alexandra [ZDJĘCIA,WIDEO]

Julek wobec obcych może być na początku trochę wycofany i nieufny musi poznać człowieka, zanim zdecyduje się mu zaufać. Ale gdy już kogoś zna, jest bardzo radosny i posłuszny. Można z nim nawiązać fajną, pełną zrozumienia i szacunku relację.

Do pełni szczęścia brakuje mu tylko ludzkiego przyjaciela, z którym będzie mógł spędzać czas, czuć się bezpieczny i kochany. Na pewno będzie wspaniałym towarzyszem dla osób, które podarują mu szansę!

Osoby chętne do adopcji Julka proszone są o kontakt ze schroniskiem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie zwierzęta czekające w schronisku na dom mają swoje wizytówki na

stronie WWW schroniska

. Tam znajdziecie też aktualną procedurę adopcji zwierząt.

Autor: krystian