Taxi Fortuna w Łodzi - więcej niż taxi osobowe

Na co dzień korzystasz z usług oferowanych przez taxi, ale nie masz pojęcia, jak bogata jest oferta usług dodatkowych oferowanych przez Taxi Fortuna w Łodzi? Sprawdź koniecznie, z czego możesz skorzystać, co się przyda w trakcie załatwiania codziennych obowiązków i co ułatwi Ci funkcjonowanie. Wszystkie usługi Taxi Fortuna w Łodzi są realizowane przy najwyższym standardzie i co ważne, przez wykwalifikowanych kierowców!

Jeśli na co dzień korzystasz z taxi, ale chętnie poznasz także dodatkowe możliwości dowozu tym środkiem transportu, koniecznie zerknij do oferty zaprezentowanej poniżej. Taxi Fortuna pozytywnie zaskakuje tym, z jaką dbałością wykonuje każde zlecenie, a przede wszystkim, co dodatkowego można załatwić dzięki rozbudowanym opcjom przewozu. Co na pewno zainteresuje Cię w ofercie Taxi Fortuna? Przyjrzyj się wszystkim możliwościom, jakie oferuje ten przewoźnik.

Profesjonalna taksówka w Łodzi - wybierz firmę, która wykonuje swoje usługi rzetelnie!

Choć na liczbę taksówek w Łodzi teoretycznie nie można narzekać, to jednak nie każdy zamawiający może pochwalić się taką samą jakością obsługi. Warto podkreślić fakt, że wszystko zależy bowiem od podejścia kierowcy taksówki do pasażera, a także zasad panujących wewnątrz floty. Istotne jest też to, czy kierowca wybiera możliwie najkrótsze trasy, a także w razie potrzeby oferuje dodatkową pomoc.

Taxi Fortuna wyróżnia się wyraźnie na tym polu, a co ważne dysponuje sporym zapleczem pojazdów i kierowców, którzy szybko zrealizują zlecenie i zawsze dojeżdżają do klienta na ustalony czas.

Na co jeszcze na pewno warto zwrócić uwagę przyglądając się temu, jak działa Taxi Fortuna? Przede wszystkim na bardzo dobrą znajomość topografii miasta, wyliczenie kosztu przejazdu już przy zamawianiu taksówki, a także zrealizowanie każdego kursu, niezależnie od przejechanych kilometrów, co daje klientowi gwarancję transportu.

Oferta Taxi Fortuna - nie tylko standardowy przewóz osób!

Wypowiadając słowo "taxi" mamy na myśli przede wszystkim dojazd do miejsca docelowego jako pasażer. Jak się jednak okazuje, sieć Fortuna Taxi postanowiła znacznie poszerzyć swoją ofertę, a w zakresie usług ma także dowóz zakupów do domu dla stałych klientów, czy przewiezienie paczki o małych gabarytach na terenie Łodzi.

To jednak nie wszystko. Przewóz w Taxi Fortuna może dotyczyć zarówno osób indywidualnych, jak i obsługi dużych imprez, czy grup. Z opcji opłacenia transportu busem może dzięki temu skorzystać np. rodzina lub grupa przyjaciół.

Fortuna Taxi to także szybki i zawsze punktualny transfer na lotnisko, jak również taxi bagażowe, pomoc w holowaniu auta, czy wsparcie wówczas, gdy auto nie chce odpalić.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? W skład szerokiej oferty usług wchodzi również opcja odprowadzenia auta wraz z kierowcą. Dzięki temu, możesz niezależnie od planów, udać się na każdą imprezę własnym środkiem transportu, a w razie potrzeby zamówić szybką taksówkę bezpośrednio do domu wraz z odprowadzeniem swojego auta przez kierowcę Taxi Fortuna.

Nie masz pomysłu na to z oferty jakich taksówek skorzystać w Łodzi? Koniecznie zapoznaj się, ze wszystkimi możliwościami oferty Fortuna Taxi, które mogą Cię zainteresować. Tutaj przeczytasz więcej: https://www.fortunataxi.pl