Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego -  mat. arch. UMŁ
Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego , mat. arch. UMŁ

W trakcie IV edycji Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego swoją ofertę zaprezentują najlepsi pracodawcy z Łodzi i regionu, a także powiatowe urzędy pracy z województwa łódzkiego. 

Wśród wystawców znajdują się firmy z branży handlowo-usługowej, takie jak: Auchan, Lidl, Leroy Merlin, Rossmann czy Żabka. Branżę logistyczno-spedycyjną reprezentować będą: Spedimex, Poczta Polska i Arvato Supply Chain Solutions, a produkcyjną: BSH, Procter & Gamble oraz JTI. Nie zabraknie także przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego firm: Aflofarm, August Faller, Takeda oraz branży tekstylnej, którą reprezentować będzie Monnari. Wykwalifikowanych pracowników poszukiwać będzie także firma Bluerank oraz liczne firmy z sektora IT. Doradztwem zawodowym i publicznymi służbami zatrudnienia zajmować się będą powiatowe i wojewódzkie urzędy pracy oraz agencje zatrudnienia. 

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego adresowane są do bezrobotnych oraz wszystkich zainteresowanych podjęciem lub zmianą dotychczasowej aktywności zawodowej. Prezentowane na Targach oferty pracy kierowane są zarówno do osób bez odpowiednich kwalifikacji, jak i dla tych, które poszukują zatrudnienia na stanowiskach kierowniczych czy specjalistycznych.

Atutem Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego jest możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, jak i aplikacji na konkretne stanowiska. Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi przeprowadzi w trakcie imprezy giełdę pracy pod zgłoszone przez wystawców oferty. Dlatego wybierając się na  warto zabrać ze sobą aktualne CV i dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie.

Podczas Targów osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy nie tylko będą miały dostęp do ofert zatrudnienia, ale także otrzymają możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez liczne warsztaty i szkolenia przygotowane przez Partnerów imprezy. 

Podczas Łódzkich Regionalnych Targów Pracy poznamy także TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi 2018. Tytułem tym wyróżnione zostaną przedsiębiorstwa, które wyróżniają się stosowaniem dobrych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi, przykładają dużą wagę do rozwoju kadr i jak najlepszych warunków zatrudnienia.

Organizatorem Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego są: Urząd Miasta Łodzi , Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi, oraz Miejska Arena Kultury
i Sportu. 

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz pełna lista wystawców na www.lodzkietargipracy.pl

 

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

  • Hala Expo, al. Politechniki 4
  • środa, 9 października w godz. 10.00 – 18.00
  • czwartek, 10 października w godz. 10.00 – 17.00