Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łódź

Policyjni wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, w miniony weekend interweniowali aż 108 razy. Zgłoszenia wymagające szybkiej i zdecydowanej reakcji stróżów prawa związane były z popełnionymi przestępstwami oraz wykroczeniami. Skutkiem tych działań było min. zatrzymanie kierowcy będącego pod wpływem środków psychoaktywnych

10 kutego 2019 roku około godziny 1:40 w nocy, patrol policyjnych wywiadowców przejeżdżający ulicą Górną, zauważył pojazd marki Toyota Corolla, który gwałtownie zwiększył prędkość swojej jazdy. Stróże prawa podejrzewając, że kierujący może mieć coś na sumieniu postanowili zatrzymać go do kontroli. W czasie rozmowy z 22-latkiem, niepokój policjantów wzbudziła spowolniona reakcja mężczyzny na zadawane pytania. Po krótkiej chwili zatrzymany przyznał się, że dzień wcześniej palił marihuanę. Dodatkowo, w jego pojeździe funkcjonariusze znaleźli torebkę z białym proszkiem, która po wstępnych badaniach okazała się być pochodną amfetaminy. 22-latek, który był już notowany za inne przestępstwo usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem narkotyków oraz ich posiadania. Grozi mu za to nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi IV Komisariat Policji w Łodzi.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.