Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łódź

Sztuczna trawa na taras specyficzny system podłogowy, który charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością oraz uniwersalnością. System, który producent promuje jako sztuczna trawa na taras to w rzeczywistości rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w innych aplikacjach – jako sztuczna trawa na balkon, jako podłoże na obiektach sportowych i sportowo-rekreacyjnych, jako oryginalny element aranżacji wnętrz, jako element dekoracji lokali handlowych i usługowych oraz handlowo-usługowych, a także w szerokorozumianej branży marketingowej. Co decyduje o tym, że sztuczna trawa na taras jest tak uniwersalna i popularna wśród użytkowników?

Dlaczego sztuczna trawa to dobry pomysł na taras?

W dzisiejszym artykule, na przykładzie sztucznych trawników od Multigrass odpowiadamy na pytania nurtujące posiadaczy tarasów i balkonów. Tłumaczymy czym różni się sztuczna trawa na balkon od wykładziny balkonowej i jak o nią dbać, żeby cieszyła oko, i stopy, przez długi czas. Jeśli zastanawiasz się, czy sztuczna trawa to system podłogowy, który spełni twoje potrzeby i oczekiwania, koniecznie zapoznaj się z treścią dzisiejszego artykułu.

Sztuczna trawa Multigrass – trzy półki cenowe

Zielona wykładzina na balkon często miała stwarzać pozory zarośniętego trawą balkonu lub trawnika. W rzeczywistości raziła oczy sztucznym wyglądem i denerwowała podatnością na zabrudzenia i uszkodzenia, która szybko obniżała estetykę oferowanego systemu podłogowego. Każdy, kto miał okazję zobaczyć, jak wykładzina na balkon sprawdza się u znajomego lub sąsiada decydował się na wybór innych rozwiązań. Najczęściej mrozoodpornych płytek ceramicznych przeznaczonych do aplikacji zewnętrznych. Jednak nawet z najlepszymi i najdroższymi płytkami podłogowymi nigdy nie uzyskamy efektu trawy na balkonie czy tarasie. W tym celu musimy sięgnąć po nic innego tylko po trawę. Ale jak zasiać trawę na balkonie? A na tarasie? Jak utrzymać sprężysty i soczysto-zielony trawnik w miejscu, w którym nieustannie przestawiamy stoły, krzesła i leżaki? Odpowiedzią na te pytania jest sztuczna trawa na balkon/taras. To rozwiązanie, które umożliwia uzyskanie efektu trawy tam, gdzie ze względów na panujące warunki nie jesteśmy w stanie zasiać naturalnej trawy oraz w miejscach, w których ze względu na podwyższoną eksploatację naturalna trawa nie miałaby żadnych szans na przetrwanie.

Czym cechuje się system Multigrass?

Nie w przypadku każdej aplikacji zależy nam na szczególnej bujności sztucznego trawnika. Czasami potrzebujemy tylko uzyskać zielony efekt, innym razem bardzo ważnym jest dla nas uzyskanie rezultatu końcowego możliwie jak najbardziej zbliżonego do naturalnego rozwiązania. Odpowiedzią na jedną i drugą potrzebę są systemy sztucznej trawy oferowanej przez jednego z najlepszych i najbardziej znanych producentów sztucznych trawników w Polsce, firmy Multigrass. Identyfikując zróżnicowane potrzeby swoich klientów, a także ich możliwości finansowe – im grubsze i bardziej gęste runo sztucznego trawnika, tym droższy metr kwadratowy trawy – firma oferuje wysokiej jakości rozwiązania z trzech półek cenowych. W ofercie znajdziemy więc rozwiązanie budżetowe, które reprezentuje najbardziej ubogą wersję trawnika Mutligrass – doskonale sprawdzi się w przypadku zastosowań tymczasowych oraz w miejscach, gdzie ze względu na specyfikę użytkowania trawnika nie opłaca się sięgać po droższe systemy. Drugim systemem w ofercie są systemy Comfort oferujące już zdecydowanie gęstsze i grubsze runo, wciąż w bardzo przystępnej cenie. Ostatnią propozycją producenta są systemy Premium, które oferują super gęste i sprężyste runo, które doskonale sprawdza się zarówno w przypadku aplikacji zewnętrznych, jak i wewnętrznych.