Kierowca peugeota spieszył się z dostawą, chleb rozsypał się po jezdni. Do nietypowego zdarzenia zostali wezwani 10 stycznia 2019 r. policjanci łódzkiej drogówki. Ze zgłoszenia od dyżurnego wynikało, że skrzyżowanie ul. Zakładowej z ul. Józefiaka zostało zablokowane w wyniku zderzenia dwóch samochodów.

Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zobaczyli rozsypane na całym skrzyżowaniu bochenki chleba, które uniemożliwiały ruch pojazdów. W trakcie prowadzonych na miejscu czynności okazało się, że kierowca peugeota spiesząc się z dostawą wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie ul. Zakładowej z ul. Józefiaka i zderzył się z 32- letnim kierującym samochodem ciężarowym. W wyniku uderzenia w volvo drzwi peugeota otworzyły się a z nich na jezdnię wypadły przewożone bochenki chleba. 61-letni kierowca peugeota wraz ze swoją 57-letnią pasażerką zostali przewiezieni do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Teraz za swoje zachowanie kierowca peugeota odpowie przed sądem. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.