Unihokeiści AZS PŁ Cochise zaskoczyli rywali w inauguracyjnym meczu Ekstraligi Mężczyzn
Unihokejowa drużyna AZS PŁ Cochise rozpoczęła nowy sezon pełnym sukcesem, pokonując Olimpię Łochów w emocjonującym meczu otwarcia Ekstraligi Mężczyzn. Zwycięstwo 7:6 na własnym boisku z pewnością napawa optymizmem przed nadchodzącymi wyzwaniami.

Finałowe emocje w meczu otwarcia

Spotkanie, które odbyło się na hali AZS PŁ, przyniosło wiele emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Choć w pierwszej tercji to wicemistrzowie Polski z Olimpii Łochów objęli prowadzenie 3:1, gospodarze nie zamierzali się poddawać. W miarę upływu czasu drużyna AZS PŁ Cochise zaczęła dominować, odrabiając straty i w drugiej oraz trzeciej tercji, zdobywając łącznie sześć goli. To zaangażowanie i determinacja zawodników przyczyniły się do ostatecznego triumfu, który był zasłużony.

Kolejne wyzwanie dla akademików

Już niebawem unihokeiści staną przed kolejnym wyzwaniem. W drugiej kolejce rozgrywek zmierzą się z KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ, drużyną, która w poprzednim sezonie zdobyła brązowy medal. Mecz zaplanowano na 28 września o godzinie 18:00. Warto podkreślić, że starcie to będzie nie tylko próbą umiejętności, ale także testem dla młodych zawodników w obliczu silnego rywala.

Statystyki i kluczowe postacie meczu

W meczu z Olimpią Łochów, AZS PŁ Cochise wykazał się nie tylko wolą walki, ale również determinacją w dążeniu do celu. Kluczowymi postaciami spotkania byli: Krystian Nowakowski, który zdobył aż trzy bramki, oraz Robert Krawczyk, Igor Leśniewski, Rafał Fijałkowski i Hubert Kwaśniewski, którzy również przyczynili się do wysokiego wyniku. Taki zespół z pewnością ma potencjał, aby w nadchodzących meczach powalczyć o czołowe lokaty w tabeli.

Opierając się na: Urząd Miasta Łodzi