UM Łódź: Fundacja Ocalenie wspiera uchodźców. Teraz szuka pracownika do łódzkiego centrum

1 min czytania

Fundacja Ocalenie działa od 2000 roku. Wspiera migrantów i migrantki w integracji i indywidualnym rozwoju. Działa na rzecz dialogu międzykulturowego i wzmacniania społeczeństwa obywatelskiego. Dąży do tego, aby każdy człowiek mógł żyć godnie i w poszanowaniu swoich praw.

Główna siedziba Fundacji Ocalenie znajduje się w Warszawie. Ale od września 2021 r. fundacja pomaga w rozwiązywaniu codziennych trudności i łączy osoby z doświadczeniem migracyjnym również w Łodzi. W celu umówienia się na konsultację w Łodzi trzeba pisać na

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundacja Ocalenie szuka pracownika

Fundacja Ocalenie poszukuje psychologa-psychoterapeuty/psycholożki-psychoterapeutki, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie konsultacji psychologicznych dla dorosłych imigrantów i uchodźców w Centrum Pomocy Cudzoziemcom w Łodzi. Wymiar pracy: 1/2 etatu.

  • wykształcenie wyższe psychologiczne potwierdzone dyplomem polskiej uczelni lub nostryfikowanym w Polsce dyplomem zagranicznej uczelni (magister psychologii);
  • ukończenie co najmniej dwóch lat lub pełnego szkolenia psychoterapeutycznego;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie (w przypadku cudzoziemców);
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (umożliwiająca samodzielną pracę psychologiczną z klientami);

Szczegółowy opis stanowiska można znaleźć na stronie:

Autor: krystian