Udany występ zespołu Magdaleny Zając w Italian Baja
Magdalena Zając i jej zespół mogą być dumni z osiągnięć w Italian Baja. Łódzka drużyna Proxcars TME Rally Team nie tylko zdobyła cenne punkty, ale również pokazała swoją determinację i umiejętności na trudnym włoskim terenie.

Udany start łódzkiego zespołu w Italian Baja

Proxcars TME Rally Team, dowodzony przez Magdalenę Zając, zanotował imponujący występ w Italian Baja. To druga runda tegorocznej edycji Pucharu Europy w Rajdach Terenowych Baja. Zespół z Łodzi zajął drugie miejsce w klasie T1.1 i czwarte w grupie Ultimate, co stanowi solidny wynik na tle konkurencji.

– Zajęliśmy drugie miejsce w klasie T1.1 i czwarte w grupie Ultimate – mówi Magdalena Zając, kierowca Proxcars TME Rally Team. – To był udany start, bo zajęliśmy dobre miejsce, a co najważniejsze zdobyliśmy pierwsze punkty w Pucharze Europy w Rajdach Terenowych Baja. – Niestety dla połowy ekip ten rajd nie będzie udany, bo nie udało im się go ukończyć. Dlatego tym bardziej cieszymy się z tak wysokiego miejsca i dotarcia do mety.

Trudne warunki i osiągnięte wyniki

Włoskie szutry okazały się wyzwaniem, ale łódzka ekipa poradziła sobie doskonale. Warto dodać, że warunki były na tyle wymagające, iż połowa zespołów nie ukończyła rajdu. To jeszcze bardziej podkreśla sukces Magdaleny Zając i jej zespołu, którzy nie tylko ukończyli rajd, ale również zajęli tak wysokie lokaty.

Wcześniejsze starty zespołu również były udane. W BP Ultimate Rally-Raid 2024 łodzianie zajęli trzecie miejsce w klasie T.1.1. i 17. miejsce w grupie Ultimate, a w rajdzie Marocco Dessert Challenge zdobyli trzecie miejsce w klasie T.1.1. i 13. miejsce w ogólnej klasyfikacji spośród wszystkich 45 samochodów (4x4 i buggy).

Plany na przyszłość i kolejne wyzwania

Po udanym występie w Italian Baja, Proxcars TME Rally Team nie zamierza zwalniać tempa. W planach łódzkiej ekipy jest start w Baja Espana Aragon – trzeciej edycji Pucharu Świata Baja 2024. To kolejne wyzwanie, które zespół Magdaleny Zając zamierza podjąć z pełnym zaangażowaniem.

Dzięki dotychczasowym osiągnięciom, zespół z Łodzi zyskał nie tylko doświadczenie, ale również cenne punkty, które mogą być kluczowe w walce o najwyższe lokaty w tegorocznych rozgrywkach. Przed nimi kolejne rajdy i kolejne szanse na pokazanie swoich umiejętności na międzynarodowej arenie.

Według informacji z: Urząd Miasta Łodzi