5 zdjęć
fot. mat. pras.
fot. mat. pras.
fot. mat. pras.
fot. mat. pras.
fot. mat. pras.
ZOBACZ
ZDJĘCIA (5)

Nowa siedziba Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ znajduje się w kampusie B (budynek B17).  Budynek został zrewitalizowany w ramach projektu o całkowitym budżecie 18,1 mln zł. 

Rektor PŁ, Krzysztof Jóźwik powiedział, że nowa przestrzeń to nowe nadzieje, impuls do realizacji nowych pomysłów, które przyniosą dobre efekty oraz do dalszego rozwoju. Wydział Organizacji i Zarządzania prowadzi bardzo efektywną współpracą z biznesem, co podkreśliła Dziekan wydziału, prof. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska. Dodała również, że bliskie wzajemne relacje doceniane są przez firmy, a także przez studentów mających dzięki nim kontakt z praktyką i realnymi wyzwaniami dotyczącymi zarządzania, jakości, logistyki, zrównoważonego rozwoju i wielu innych dziedzin

Zobacz też: Sukces projektu GUST z Politechniki Łódzkiej w konkursie ISWTC 2022 w Holandii

Jak teraz wygląda Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej?

Wydział zajmuje w budynku cztery piętra - w sumie 3 270 m2. Na tej powierzchni znajduje się 17 nowocześnie wyposażonych sal dydaktyczno-seminaryjnych, w sumie na ponad 450 miejsc, sale komputerowe, 2 sale konferencyjne oraz 24 pokoje dla pracowników, a także dziekanat i 20 pomieszczeń dla administracji. Są też sale wyposażone przez partnerów Wydziału – firmy różnych branż. Mają one niepowtarzalny charakter i stanowią miejsce zachęcające do spotkań. Dla studentów wydzielono atrakcyjne strefy chilloutu, a także pomieszczenia dla kół naukowych.

Pozostała część gmachu należy do Centrum Papiernictwa i Poligrafii.