Seniorzy w Łodzi odkryją tajniki smartfonów i szczęścia w lutym

2 min czytania
Seniorzy w Łodzi odkryją tajniki smartfonów i szczęścia w lutym

Seniorzy z Łodzi mają szansę na nową przygodę! Fabryka Aktywności Miejskiej organizuje warsztaty, które otworzą drzwi do cyfrowego świata i pomogą odkryć tajemnice smartfonów.

  • Fabryka Aktywności Miejskiej w Łodzi zaprasza na warsztaty dla seniorów
  • Jak bezpiecznie poruszać się w cyfrowym świecie?

Fabryka Aktywności Miejskiej w Łodzi zaprasza na warsztaty dla seniorów

W ostatnich dniach lutego Fabryka Aktywności Miejskiej w Łodzi przygotowała coś wyjątkowego dla seniorów. To doskonała okazja, aby nauczyć się obsługi smartfona oraz poznać jego funkcje, które mogą znacznie ułatwić codzienne życie. Uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia nowych umiejętności w miłej atmosferze, a także nawiązania nowych znajomości.

Jak bezpiecznie poruszać się w cyfrowym świecie?

Podczas warsztatów seniorzy dowiedzą się, jak korzystać z podstawowych funkcji smartfona, takich jak dzwonienie, wysyłanie wiadomości czy robienie zdjęć. Zajęcia poprowadzi doświadczona wolontariuszka, która z pasją i cierpliwością wprowadzi uczestników w świat nowoczesnych technologii. Jak podkreśla Jagoda, smartfon to coś więcej niż laptop i telefon w jednym”.

Rezerwacja miejsc jest już otwarta! Chętni mogą zgłaszać się pod numerem telefonu 42 638 47 94 lub wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kolejne warsztaty odbędą się od 19 marca do 30 kwietnia w godzinach 10:00-11:45.

Dodatkowo, dla tych, którzy pragną zgłębić temat szczęścia, odbędzie się wykład poświęcony cebulowej teorii szczęścia autorstwa prof. Jana Czapińskiego. Spotkanie poprowadzi Celina Maciejewska, rzecznik ds. seniorów. Wstęp wolny na zajęcia Akademii Dojrzałych Relacji, które odbywają się co trzeci wtorek miesiąca w godzinach 16:30-18:00 oraz co ostatni czwartek miesiąca od 14:30 do 16:00.

Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji! Warsztaty Social Senior” odbywają się każdego wtorku i są doskonałą szansą na naukę bezpiecznego korzystania z internetu oraz mediów społecznościowych. Uczestnicy poznają tajniki Facebooka i WhatsAppa, co pozwoli im utrzymać kontakt z bliskimi oraz czerpać radość z cyfrowego świata.

Zapisy na kolejne zajęcia są już otwarte! Zgłoszenia można przesyłać pod numer telefonu 42 638 47 94 lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Według informacji z: Urząd Miasta Łodzi

Autor: krystian