Tegoroczni maturzyści zainteresowani ekologią mogą studiować ekotechnologię i bioprocesy. To jedyny w Polsce kierunek, który opiera się na ścisłej współpracy z przemysłem i łączy biotechnologię przemysłową, inżynierię środowiska, gospodarkę obiegu zamkniętego i ekoprojektowanie.
Marketing w przemyśle zachęci natomiast do zdobywania wiedzy z zakresu działań marketingowych, w tym badań rynku i analiz zachowań konsumentów. W zależności od dokonanego wyboru, zainteresowani kierunkiem Business, Society and Technology mogą się uczyć po angielsku lub angielsku i francusku.
Politechnika dba o rozwój kreatywności
Na studiach II stopnia pojawią się od jesieni zarządzanie produkcją oraz smart manufacturing. Pierwsza propozycja jest dla tych, którzy chcą zdobyć zdolności menadżerskie i połączyć je ze znajomością funkcjonowania procesów produkcyjnych.
Na smart manufacturingu nauka będzie prowadzona w języku angielskim. Studenci nauczą się niestandardowego myślenia rozwijającego kreatywność i innowacyjność, a także nabędą umiejętności technologiczne.
Elektroniczna rejestracja kandydatów na powyższe kierunki I stopnia potrwa do 10 lipca, natomiast na studia magisterskie rozpocznie się 1 września.
POLECAMY
Podziemna katedra na Stokach. Tajemnicze miejsce, do którego nie wejdziesz [ZDJĘCIA]
Najkrótsze ulice w Łodzi. Przy najmniejszej nie zmieściłby się dom! [RANKING]