Zielony jest kolorem natury. Uspokaja, relaksuje i poprawia nastrój. Łódź jest miastem, w którym nie brakuje terenów zielonych. Turyści kojarzą ją z ulicą Piotrkowską, Manufakturą i przemysłem włókienniczym, który rozwijał się od czasów Królestwa Polskiego. W XIX wieku miasto pod względem rozwoju dorównywało nawet ośrodkom amerykańskim.

Jednak nie infrastruktura i przemysł przykuwają uwagę, tylko łódzki krajobraz. Tereny zielone w tym mieście są wyjątkowo zadbane. Jeśli jesteś właścicielem hotelu lub restauracji, spraw, aby Twój obiekt stał się prestiżowy. Niech goście czują się w nim wyjątkowo i luksusowo. Aby tak się stało, pomyśl o szklanej stodole. Zbudujemy ją nie tylko dla branży HoReCa, ale i dla prywatnych posesji. Ten nowoczesny, kubaturowy budynek doskonale wpisze się w klimat wciąż rozwijającej się Łodzi.

Szklana stodoła w Łodzi — luksusowy budynek nie tylko dla branży HoReCa

Szklana stodoła w Łodzi — kto skorzysta z tego rozwiązania?

Szklana stodoła to budynek kubaturowy, na którego budowę warto zdecydować się na etapie planowania restauracji, hotelu, czy prywatnej rezydencji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dobudować go do już istniejącego obiektu. Jako właściciel hotelu czy restauracji w Łodzi, zainwestuj w tego typu budowlę. Szklana stodoła może być również budynkiem wolnostojącym — z kondygnacją lub bez.

Szklana stodoła dla właścicieli prywatnych posesji

Szklana stodoła w Łodzi to budowla, której wnętrze jest pełne światła. Wszystko za sprawą dużych przeszkleń znajdujących się na przeciwległych ścianach. To rozwiązanie sprawia, że mieszkańcy rezydencji cały rok mają kontakt z naturą. Wyobraź sobie, że podczas chłodniejszych pór roku spoglądasz na ośnieżone drzewa, podczas gdy na szybach szron wymalował finezyjne esy i floresy. Krajobraz tonie w białym puchu, a Ty jesteś jego obserwatorem.

A kiedy na dworze jest zbyt gorąco, szklana stodoła da Ci wymarzoną ochłodę. Jeśli zbudujesz budynek od strony południowej, stanie się prawdziwym buforem kumulującym ciepło. Co za tym idzie, zaoszczędzisz na ogrzewaniu pomieszczeń, które przylegają do szklanej stodoły. Spodziewaj się także niższych rachunków za ogrzewanie.

Szklana stodoła to innowacyjny projekt budowlany. Jej konstrukcja opiera się na profilach aluminiowych wypełnionych szkłem. Nieco przypomina ona ogród zimowy, jednak światło dociera do niej nie tylko przez ściany, ale także przez przeszklony dach.

Szklana stodoła w Łodzi — idealny wybór dla branży HoReCa

Nowoczesne rozwiązania nie tylko idealnie wpiszą się w krajobraz Łodzi, ale także podniosą prestiż Twojego obiektu. Szklana stodoła na pewno przypadnie do gustu Twoim klientom. Jeśli w nią zainwestujesz, wydłużysz sezon. Twoi goście z uroków pięknej pogody będą mogli korzystać od późnej wiosny do wczesnej jesieni. Szklany dach wpływa na estetykę budynku, sprawiając, że budowla jest designerska i oryginalna. Szklana stodoła to idealne miejsce, aby zaaranżować w niej jadalnię, salę konferencyjną, rozrywkową lub pomieszczenie przeznaczone na różnego typu uroczystości (wesela, chrzciny, jubileusze).

Moda na wesela w stylu rustykalnym dotarła i do Polski. Najlepszym miejscem, aby je zorganizować, jest szklana stodoła. Goście przez przeszklone szyby mogą podziwiać spektakl natury. W szklanej stodole w Łodzi panują doskonałe warunki — ani nie jest w niej za chłodno, ani za ciepło. A to za sprawą termoizolacyjnych profili, a także podwójnych lub potrójnych szyb. Latem zainwestuj w osłony przeciwsłoneczne — na przykład rolety tekstylne typu screen.

Szklana stodoła w Łodzi podniesie nie tylko prestiż Twojego hotelu czy restauracji, ale także będzie dodatkową atrakcją. Klienci zorganizują w niej wesela, ale także bankiety, konferencje czy szkolenia.

Współczesny design szklanej stodoły, czyli połączenie profili aluminiowych i szkła

Na polskim rynku niewiele jest firm, które zajmują się budową szklanych stodół. Ten innowacyjnych budynek ma konstrukcję z profili aluminiowych wypełnionych szkłem. Te nowoczesne materiały wykorzystuje obecna architektura. Aluminium jest tym surowcem, po który architekci sięgają najczęściej. Co jednak wpływa na fakt, że jest ono tak pożądane?

Aluminium jest trzykrotnie lżejsze od stali i żelaza, jednak cecha ta nie wpływa negatywnie na jego właściwości. Jest wręcz przeciwnie — materiał ten jest trwały i wytrzymały. Nie koroduje i nie pokrywa się rdzą — inwestując w obiekt o konstrukcji z aluminiowych profili, zyskujesz gwarancję, że Twój budynek przetrwa długie lata.

Ponadto aluminium jest bardzo plastyczne, dzięki czemu można z niego formować różne kształty. Jednak to nie wszystko. Aluminium jest zielonym bohaterem współczesnego budownictwa. Procesowi recyklingu można je poddawać nieskończoną ilość razy i nie traci ono nic ze swoich właściwości. Podczas jego przetwarzania zużywa się o 95% mniej energii niż podczas jego wytworzenia. To czyni go surowcem w pełni ekologicznym.

Szklana stodoła w Łodzi to rozwiązanie dla właścicieli prywatnych posesji, jak i obiektów z branży HoReCa. Ten nowoczesny i designerski budynek dodaje restauracji czy hotelowi atrakcyjności. Klienci chętniej w nim przebywają, co stawia go wysoko w rankingu innych tego typu miejsc. Jednak nie chodzi tu tylko o ilość przyznawanych gwiazdek, ale także o Twój zysk. Kiedy wychodzisz naprzeciw klientom i ich oczekiwaniom, możesz mieć pewność, że Twój biznes przetrwa.

Sprawdź naszą ofertę na stronie: https://verandino.pl/szklane-stodoly/