Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łódź

25 czerwca 2020 roku VI Komisariat Policji KMP w Łodzi mieszczący się przy ulicy Wysokiej 45 został ponownie otwarty dla interesantów. Tym samym po niespełna dwóch tygodniach jednostka wraca do normalnego funkcjonowania. Wcześniejsza decyzja o czasowym zamknięciu budynku podyktowana została w trosce o zdrowie funkcjonariuszy, pracowników cywilnych i osób odwiedzających komisariat, w związku z wykryciem przypadków zakażeń koronawirusem wśród policjantów.

16 czerwca 2020 roku zgodnie z poleceniem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, VI Komisariat Policji KMP w Łodzi mieszczący się przy ul. Wysokiej 45 został zamknięty dla interesantów. Powodem czasowego zawieszenia pracy jednostki była rosnącą liczba zachorowań na Covid-19 wśród funkcjonariuszy pełniących w niej służbę. Po przeprowadzeniu dezynfekcji budynku, wykonaniu testów przesiewowych na obecność koronawirusa oraz odbyciu obowiązkowej kwarantanny przez pracowników jednostka wraca do funkcjonowania ograniczonym zakresie. Z tych względów zaleca się zredukowanie liczby bezpośrednich wizyt w komisariacie do spraw niezbędnych.

 

 

Policjanci przypominają:

W obecnej sytuacji zawiadomienie o przestępstwie można złożyć również w formie elektronicznej lub w drodze korespondencji pocztowej. Wszelkie niezbędne formularze znaleźć można w Internecie klikając w poniższy link:

 

http://lodzka.policja.gov.pl/ld/informacje/46448,Chcesz-zglosic-Policji-przestepstwo-lub-wykroczenie-Nie-musisz-przychodzic-do-ko.html