13 kwietna 2018 roku na terenie ośrodka sportowego „Atlas – Arena” łódzcy motocykliści oficjalnie rozpoczną sezon motocyklowy. W tym dniu mieszkańcy Łodzi muszą przygotować się na utrudnienia w czasie przejazdu motocyklistów.

Fani dwóch kółek od godz. 09:00 zaczną się grupować na terenie „Atlas –Areny”. Inaugurację sezonu motocyklowego rozpocznie o godz. 14:00  parada motocyklistów. Przejazd będzie się odbywał ulicami Łodzi tj.: Aleją Unii Lubelskiej, ul. Maratońską, po czym nastąpi wjazd na ślimak i zjazd na ul. Bandurskiego, dalszy przejazd Al. Włókniarzy,  ul. Lutomierską, ul. Zachodnią, ul. Ogrodową, ul. Nowomiejską wjazd na Plac Wolności i  przejazd   ul. Piotrkowską, Al. Mickiewicza, po czym o godz. 15:30 nastąpi wjazd  na teren Atlas Areny. Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 16:00. Trasę przejazdu będą  zabezpieczali  policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Apelujemy o rozwagę i cierpliwość na drodze, a w miarę możliwości omijanie trasy przejazdu oraz korzystanie z komunikacji zastępczej.

sierż. szt. Jadwiga Czyż

WRD KMP w Łodzi
 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.