Od lewej: Adam Pustelnik, Hanna Zdanowska, Michał Śmiechowicz -  fot. Paweł Łacheta / UMŁ
Od lewej: Adam Pustelnik, Hanna Zdanowska, Michał Śmiechowicz , fot. Paweł Łacheta / UMŁ

Poprzedni dyrektor Adam Pustelnik zmienia pracę, ale nadal będzie w kontakcie w UMŁ jako doradca prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej, która podziękowała za dotychczasową pracę i przedstawiła nowego szefa BRGiWM UMŁ.

- Łódź to znakomity produkt na rynku biznesu, miasto unikatowe i interesujące z dużym potencjałem inwestycyjnym - powiedział na pożegnanie Adam Pustelnik, rekomendując swego zastępcę i następcę.

Michał Śmiechowicz, absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Zarządzania na UŁ, przechodzi z korporacji do struktur urzędu, by kontynuować obsługę inwestorów oraz kreować działania miasta w wymiarze międzynarodowym. - To będzie utrwalanie dotychczasowej strategii, choć na pewno pojawią się również nowe wyzwania - zapowiada nowy dyrektor.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.