Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
W kiermaszu weźmie udział około siedemdziesięciu twórców z Łódzkiego, reprezentujących różne dziedziny sztuki ludowej i rękodzieła. Ich wyroby będzie można zakupić po atrakcyjnych cenach. Znajdą się tu prace z zakresu tradycyjnej plastyki obrzędowej związane ze zbliżającym się świętem Wielkiej Nocy - palmy i pisanki; będzie można nabyć rzeźby, wyroby hafciarskie, obrazy, wycinanki, kwiaty, a także niepowtarzalne prace z ceramikii wikliny.

Natomiast na Warsztatach Plastyki Obrzędowej, pod kierunkiem doświadczonych twórczyń ludowych, chętni własnoręcznie wykonają oryginalną palmę wielkanocną oraz poznają tradycyjne metody wykonania pisanki. Uczestnikami warsztatów mogą być wszyscy bez względu na wiek; materiały zapewnia organizator.

Wstęp na kiermasz jest bezpłatny, zaś udział w warsztatach kosztuje
5 zł/godzina.

Zapraszamy! 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.