Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie około 0,5 grama heroiny. 35-latek był poszukiwany, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

31.01.2019 roku około godziny 15, policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, prowadząc czynności służbowe przy ul. Nawrot zauważyli mężczyznę, który wzbudził ich zainteresowanie nerwowym zachowaniem. 35-latek wykazywał nadmierną pobudliwość i sprawiał wrażenie, że czegoś się obawia. Okazało się, że przypuszczenia stróżów prawa były słuszne. W trakcie przeszukania odzieży legitymowanego, policjanci znaleźli przy nim około 0,5 grama heroiny o wartości czarnorynkowej około 250 złotych. Dodatkowo okazało się, mężczyzna poszukiwany jest w celu dokończenia odbywania kary pozbawienia wolności za inne przestępstwa. Podejrzany otrzymał już zarzut posiadania narkotyków w recydywie, za co grozić mu może nawet do 4,5 roku więzienia. Po wykonaniu czynności procesowych został przewieziony do zakładu karnego.

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.