Tegoroczne działania trwały od 31 października do 4 listopada. Podczas akcji policjanci wspomagani przez funkcjonariuszy łódzkiej Straży Miejskiej, dbali o bezpieczeństwo osób odwiedzających nekropolie. Szczególną uwagę zwracając na bezpieczeństwo pieszych.

W ubiegłym roku działania związane z akcją  Znicz prowadzone były przez 7 dni wówczas na terenie naszego miasta doszło do 46 wypadków drogowych , w których 51 osób zostało rannych, policjanci obsłużyli 248 kolizji. Mundurowi zatrzymali 13 nietrzeźwych kierujących.

W tym roku działania trwały 5 dni podczas których doszło do 16 wypadków drogowych,  rannych zostało 17 osób, policjanci obsłużyli 143 kolizje, a także wyeliminowali z ruchu 8 nietrzeźwych kierujących.

 

st asp Marzanna Boratyńska WRD KMP w Łodzi


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.