Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Łódź

Policjanci z Wydziału Kryminalnego II Komisariatu KMP w Łodzi w mieszkaniu na Bałutach zabezpieczyli podrobioną biżuterię i bieliznę opatrzoną znakami towarowymi znanych firm. Jak ustalili kryminalni, właścicielka mieszkania, w którym ujawniono nielegalny asortyment, prowadziła sklep internetowy oferujący ww. produkty do sprzedaży.

30 października 2018 roku policjanci z komisariatu na Bałutach postanowili sprawdzić informację dotyczącą pokątnej sprzedaży markowych produktów za pośrednictwem internetu. Po dotarciu do mieszkania, w którym miał być przechowywany nielegalny asortyment, drzwi otworzyła zaskoczona 45-latka. Kobieta od razu przyznała się policjantom do handlu podróbkami oraz dobrowolnie wskazała miejsce przechowywania trefnego towaru. Gdyby zabezpieczone produkty trafiły na rynek oryginalni producenci mogliby ponieść straty opiewające na kwotę przeszło 715 tysięcy złotych. Jeżeli ekspertyza potwierdzi, że zabezpieczony towar jest podrobiony, właścicielce sklepu grozić może nawet do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.