• Transport zwierząt pod czujnym okiem łódzkiej drogówki

  1 marca 2019 roku policjanci łódzkiej drogówki wraz z pracownikami Powiatowego Inspektoratu Weterynarii prowadzili działania na łódzkim odcinku autostrady A1. Kontroli drogowej poddawane były pojazdy przewożące zwierzęta rzeźne, zwracając szczególną uwagę na prawidłowość ich przewozu.

 • Wyłudzili kredyt na nieistniejące maszyny

  Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KMP w Łodzi zatrzymali 4 mężczyzn podejrzanych o wyłudzenie pieniędzy z banku. Mężczyźni wyłudzili kredyty leasingowe na maszyny budowlane, które fizycznie nie istniały. Zatrzymani odpowiedzą za oszustwo. Grozi za to kara nawet do 8 lat więzienia.

 • Wcale nie słaba płeć

  8 marca 2019 roku czyli w Dzień Kobiet w centrum handlowym Sukcesja przy ul. Al. Politechniki 1 w Łodzi w godzinach 14:00-19:00 łódzkie policjantki zaprezentują jak wygląda ich codzienna służba. Tego dnia będzie można poznać tajniki różnych pionów reprezentowane przez funkcjonariuszki. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 • W deptakowej części ul. Piotrkowskiej znaleźć można ponad 30 punktów oferujących pączki - fot. Paweł Łacheta / UMŁ

  Pączkowy biznes w Łodzi jest niezwykle lukratywny, ale też wymaga użycia odpowiednich składników... więcej

  1 marca staruje kolejny sezon Łódzkiego Roweru Publicznego - fot. z arch. UMŁ

  1 marca startuje kolejny sezon Łódzkiego Roweru Publicznego. To świetna okazja, aby na przykład... więcej

  W ponad 120 przedszkolach, szkołach i placówkach edukacyjnych prowadzonych przez miasto Łódź... więcej

  Hanna Zdanowska zaprasza do udziału w kolejnej turze spotkań. Pierwsze będzie dotyczyło remontu ul. Krakowskiej - fot. Paweł Łacheta / UMŁ

  "Plan dla osiedli" to efekt wielu ubiegłorocznych spotkań prezydent Łodzi z mieszkańcami. Hanna... więcej

  Wiele osób chętnie korzysta z pożyczek, ale do najpopularniejszych ofert należą te z chwilówkami. Co zrobić, kiedy potrzebna jest większa suma pieniędzy, a z oferty banku nie możemy skorzystać?

  Pozabankowa pożyczka z zabezpieczeniem w postaci nieruchomości

  W podbramkowej sytuacji, kiedy liczy się możliwość pożyczenia sporej kwoty, warto korzystać z pożyczek pod zastaw, gdyż to rozwiązanie pozwoli nam zrealizować plany, a do tego spokojnie uregulować nawet przerażający dług. Osoby posiadające nieruchomość, która stanowi przedmiot ich własności, nie najmu czy dzierżawy, chcąc uporać się z trudną sytuacją materialną lub pokryć większe wydatki, mogą skorzystać z oferty na pożyczki pod zastaw nieruchomości.

  Takie pożyczki są udzielane przez firmy pozabankowe, a nawet przez osoby prywatne. Rynek pozabankowy rządzi się odmiennymi prawami i zasadami, przez co można liczyć na większą elastyczność w podejściu do klienta. Ten, kto udziela pożyczek pod zastaw nieruchomości, zarabia na odsetkach, tak jak ma to miejsce w przypadku klasycznych pożyczek krótkoterminowych, jednak zabezpieczeniem z uwagi na ryzyko udzielenia pożyczki jest nieruchomość.

  Więcej informacji

  Pożyczki pod zastaw nieruchomości Warszawa - dowiedz się więcej na stronie KonsorcjumFinansowe.pl

  Na czym polega pożyczka pod zastaw nieruchomości?

  Nieruchomość pozostająca we własności pożyczkobiorcy od momentu podpisania umowy o pożyczkę pod zastaw, a właściwie aktu notarialnego przechodzi na częściową własność pożyczkodawcy i tuż po spłacie długu powraca w pełne władanie pożyczkobiorcy. Nieruchomość ta stanowi formę zabezpieczenia, dlatego nie są wymagane zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Pożyczki pod zastaw nieruchomości pozwalają obu stronom na korzyści. Przekonaj się, za co można przyznać plusy tego typu pożyczkom.

  Jakie są zalety pożyczek pod zastaw nieruchomości?

  Wiele osób do pożyczania pieniędzy podchodzi z rozwagą, innymi z kolei kierują emocje i sytuacja bez wyjścia. Wybierając sprawdzonego pożyczkodawcę, nie ma powodów do obaw, gdyż transakcja może być korzystna dla obu stron umowy, oczywiście pod warunkiem, że dług zostanie uregulowany zgodnie z postanowieniami treści umowy, zwłaszcza co do terminów. Pożyczkobiorca zyskuje większy przypływ gotówki i często odpowiednio rozłożoną możliwość spłaty zobowiązania, natomiast pożyczkodawca zarabia poprzez zysk z odsetek. O pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą ubiegać się nawet osoby zadłużone, z kiepską historią kredytową.

  Pozabankowa pożyczka z zabezpieczeniem w postaci nieruchomości

  Wszak nie ona stanowi tutaj podstawę analizy ryzyka przez pożyczkodawcę, a nieruchomość pożyczkobiorcy i jej wartość. Z punktu widzenia tego, kto chce pożyczyć sporą kwotę pożyczki z zabezpieczeniem w formie nieruchomości to często jedyna droga do rozwiązania trudnej sytuacji finansowej. W takiej chwili możliwość uzyskania sporej gotówki pozwala na uporządkowanie wielu spraw i spokojne pokrywanie jednego zobowiązania bez obaw czy nikomu niepotrzebnych nerwów.

  Świat nie kończy się na problemach finansowych. Nawet w trudnej sytuacji istnieje jakieś wyjście. Jeśli posiadasz nieruchomość i prawa do niej, Twoja sytuacja może znacząco się poprawić. Skorzystaj z pożyczki pod zastaw nieruchomości, ureguluj długi i ciesz się wolnością finansową.

  Informacje dodatkowe

  Wejdź na stronę http://idomy24.com.pl/ - zobacz więcej informacji o nieruchomościach

  Łódź w prestiżowym Międzynarodowym Stowarzyszeniu Konferencji i Kongresów ICCA"> Łódź członkiem ICCA" alt="Łódź członkiem ICCA - fot. Witold Ancerowicz / UMŁ" src="/images/article/files/public/_processed_/b/d/csm_Hilo_77e1ff6ce7.jpg" width="686" height="386" />

  Wraz z początkiem lutego 2019 roku Łódzka Organizacja Turystyczna przystąpiła do Międzynarodowego... Łódź w prestiżowym Międzynarodowym Stowarzyszeniu Konferencji i Kongresów ICCA" href="http://uml.lodz.pl/aktualnosci/artykul/lodz-w-miedzynarodowym-stowarzyszeniu-konferencji-i-kongresow-icca-id26299/2019/2/27/"> więcej

  W "Budowlance" odbyła się czwarta w tym roku szkolnym edycja Dni Doradztwa Zawodowego - fot. Monika Pawlak / UMŁ

  Dwóch przedstawicieli kadry menedżerskiej IKEA Industry Konstantynów to absolwenci łódzkiej... więcej

  Od marca nowe przystanki "na żądanie" - fot. z arch. UMŁ

  Kolejne 19 przystanków na żądanie pojawi się na linii 63 i 77 na terenie Starego Rokicia, Chojen i... więcej

  Próba medialna spektaklu "O dwóch takich, co ukradli księżyc" - fot. Witold Ancerwoicz / UŁ

  Adaptacja sceniczna powieści Makuszyńskiego to kolejny tytuł z zapowiadanego przez dyrektora... więcej

  W deptakowej części ul. Piotrkowskiej znaleźć można ponad 30 punktów oferujących pączki - fot. Paweł Łacheta / UMŁ

  Pączkowy biznes w Łodzi jest niezwykle lukratywny, ale też wymaga użycia odpowiednich składników... więcej

 • Podejrzewany o napaść na tle seksualnym zatrzymany

  Przed godziną 16.00 w dniu 26 lutego 2019 roku policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali 29-latka jako osobę podejrzewaną o napaść na tle seksualnym. Do zdarzenia doszło 25 lutego po godzinie 5 nad ranem na ulicy Wigury w Łodzi. Czynności prowadzone były przez policję od wczoraj.

 • Trwa „Plan Gliniarz”

  29 stycznia 2019r w Liceum Mundurowym w Łodzi przy ul. Klaretyńskiej 9 odbyły się pierwsze zajęcia treningowe w ramach projektu „Plan Gliniarz”. Drugi etap odbędzie się 26 lutego 2019 roku o godz. 15.00 w Zespole Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie, Ostrów 55 powiat łaski. Projekt skierowany jest do policjantów i pracowników Policji woj. łódzkiego, studentów oraz uczniów ostatnich klas szkół średnich, z terenu województwa łódzkiego, którzy mają ukończone 18 lat.

 • Kolejny etap Planu Gliniarz za nami

  Za nami drugi etap zajęć treningowych w ramach projektu „Plan Gliniarz”. 26 lutego 2019 roku o godz. 15.00 spotkaliśmy się z uczestnikami w Zespole Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie w powiecie łaskim. Tym razem oprócz zajęć z Mistrzynią Świata w Taekwondo sierż. Sztab. Martą Mysur z KWP w Łodzi uczestnicy mieli okazję poznać niektóre tajniki walki w parterze. Swoimi doświadczeniami podzielił się doświadczony instruktor brazylijskiego jiu-jitsu Dawid Zakrzewski.

 • Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Społecznym pt. "I accept you" - fot. CC0 license

  Być, albo nienawidzić. Jak uczyć tolerancji ? Jak walczyć z mową nienawiści i dyskryminacją? więcej

  Wybierz neon dla Lunaparku, czyli nowoczesnej strefy rozrywki w Parku na Zdrowiu - fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ

  Na platformie Vox Populi trwa głosowanie, w którym łodzianie mogą wybrać neon, jaki pojawi się przy... więcej